تیم‌های فوتبال سپاهان و هوادار در هفته سوم لیگ برتر فوتبال و در یک نیمه کسل‌کننده به تساوی صفر بر صفر رسیدند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال، جام خلیج فارس تیم فوتبال سپاهان از ساعت 18 امروز در ورزشگاه نقش‌جهان میزبان هوادار تهران است.

 

سپاهان این مسابقه را با ترکیب کریستوفر کنت، امید نورافکن، محمد نژادمهدی، گئورگی ولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، مسعود ریگی، جلال‌الدین علی‌محمدی، سروش رفیعی، سیدمحمدرضا حسینی، سجاد شهباززاده و شهریار مغانلو آغاز کرد.

رضا عنایتی سرمربی هوادار نیز تیمش را با ترکیب مهرداد بشاگردی، مهدی عبدی، صائب مهدی، محمد ستاری، آرش داجلیری، امیر پورمحمد، سپهر روزی‌طلب، محمد چهارمحالی، نیما انتظاری، پیمان میری و جواد محمدی به میدان فرستاده است.

در دقیقه 3 بازی سروش رفیعی نخستین حمله بازی را رقم زد که ارسال این بازیکن را مدافعان تیم هوادار بازگرداندند.

در دقیقه 12 بازی بازیکنان هوادار صاحب یک کرنر شدند که بازیکنان سپاهان این توپ را به سختی دور کردند و در ادامه با سوت داور خطای بازیکن هوادار اعلام شد.

در دقیقه 16 بازی سروش رفیعی روی ضربه ایستگاهی صاحب موقعیت شد که ارسال این بازیکن روی سر شهریار مغانلو فرود آمد و ضربه این بازیکن را بشاگردی به راحتی در اختیار گرفت.

در دقیقه 32 بازی ارسال امید نورافکن از کناره‌ها به ولسیانی رسید که ضربه این بازیکن از کنار دروازه هوادار به بیرون رفت.

در دقیقه 42 بازی بازیکنان هوادار ارسالی را روی دروازه سپاهان داشتند که ضربه سر میری راهی به دروازه سپاهان نداشت و مدافعان این تیم توپ را به خوبی دفع کردند.

بازیکنان سپاهان در نیمه نخست سعی در ارسال از کناره‌ها برای رسیدن به گل‌ داشتند که هوشیاری بازیکنان هوادار مانع از این موضوع شده بود و به نوعی رضا عنایتی دست محرم نویدکیا را در نیمه نخست خوانده بود.

نیمه نخست این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.