رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور با حضور ۲۸ تیم برگزار خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی، عزت نوروزی سرمربی اترک بجنورد در گفت‌وگو با فرتاک ورزشی گفت : با صحبت هایی که با استاندار خراسان شمالی انجام شد بنده مسئولیت فنی تیم را بر عهده گرفتم و بر روی مسائل مالی تیم هیچ دخالتی ندارم، روزمه کاری بنده برای فوتبال دوستان کشور مشخص است و فکر نمی‌کنم در این خصوص صحبتی باقی بماند.

وی افزود : علاوه بر فشار های زیادی که برخی از دلال ها به ما وارد کردند با حوصله و دقت خاصی به دنبال جذب بازیکن هستیم و ۷۵ درصد تیم را بومی بسته ایم.

نوروزی در ادامه گفت : برخی از مربیان از بنده دلخور هستند که چرا بازیکنان آن ها را جذب نکردیم اما برای من نتیجه گرفتن و شادی قلب مردم بجنورد بسیار مهم است.

سرمربی اترک بجنورد درخصوص خبر برکناری خود اظهار داشت : این خبر صحت ندارد و هیچ حرفی در این باره زده نشده، به دلیل تزریق واکسن کرونا تمرینات تیم فردا تعطیل است اما از شنبه تمرینات با قدرت پیگیری خواهد شد.

نوروزی تصریح کرد : از روز نخست مشکلات زیادی داشتیم اما مسئولین و مردم بجنورد همواره به ما لطف داشتن ولی هیات فوتبال استان به مدت چند روز زمین تمرین به ما نداد که با رایزی های انجام شده این مشکل رفع شد.

نوروزی در پایان گفت : از مدیران هیات فوتبال انتظار داریم حال که چنین مجموعه ای با هدف شکوفایی استعداد های منطقه و با صداقت کامل فعالیت می‌کند همراهی بیشتری با ما داشته باشند، شنبه جلسه ای با مدیران ارشد استانی خواهیم داشت که درخصوص مشکلات موجود و رفع آن ها صحبت خواهیم کرد.

گفت‌وگو : امیررضا رضایی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.