سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: استقلال تیم خوبی است و سه دیدار گذشته خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 علی اصغر کلانتری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: استقلال تیم خوبی است و سه دیدار گذشته خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است. از کیفیت بازی استقلال نمی‌توان چشم پوشی کرد. فجرسپاسی هم یک طرف بازی است و در سه بازی قبلی با وجود اینکه در دو دیدار شکست خورده، اما شایستگی‌اش را نشان داده است.

وی افزود: هر کارشناسی که بازی‌های فجر را دیده، کیفیت تیم ما را تحسین و تعریف کرده است. ما تیم سختکوشی هستیم و به راحتی به تیمی باج نمی‌دهیم. با احترامی که برای استقلال قائل هستیم، اما حتما بازی جان‌داری انجام می‌دهیم. بازی فردا یک دیدار تاکتیکی و پربرخورد خواهد بود و بازیکنان‌مان یک لحظه یک قدم عقب نشینی نخواهند کرد و با جنگیدن شایستگی‌های‌شان را نشان خواهند داد. ما به عنوان نماینده شیراز وظیفه داریم با تمام وجود بازی کنیم تا شرایط خوبی را در لیگ و جدول داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز در رابطه با محروم و مصدومان تیمش گفت: قبل از اینکه بازی‌های‌مان آغاز شود، مصدومانی داشتیم که یکی از آنها شهرام گودرزی بود، بازیکنی که مثمرثمر و خوب بود و به این بازی نمی‌رسد. سایر بازیکنان سرحال هستند و آقای مهربان نیز به بازی رسیده است.

کلانتری در خصوص اینکه آیا مشکلی در تیمش وجود دارد یا نه، خاطرنشان کرد:مشکلی نداشتیم. اگر برخی مواقع تُند می‌شوم به خاطر شرایط تیم است. فجر تیمی است که پس از چند سال وارد لیگ برتر شده و باید از همه امکاناتش استفاده کند. از سپاه کشور و سپاه منطقه فارس تشکر می‌کنم که زحمت می‌کشند. جا دارد از مسئولان چه کسانی که وارد گود شدند یا نشدند، تشکر کنم. فجر برای شیراز نیست و برای کل کشور است. همه باید کنار هم باشیم تا فجر سرآمدی برای کل کشور باشد.

وی در مورد کیفیت چمن ورزشگاه حافظیه شیراز عنوان کرد: فردای روزی که آخرین بازی‌مان در لیگ دسته اول به پایان رسید، مدیر کل ورزش پیگیر بود مسئله چمن دو ورزشگاه در شیراز را حل کنند. این مسئله نشان می‌دهد مدیرکل ورزش و هیئت فوتبال پای کار بودند. چیزی که الان در رابطه با کیفیت چمن می‌بینیم درست است که صد در صد آماده نیست، اما همین که تلاش انجام شده تا آماده تشکر می‌کنم. این تلاش باعث می‌شود به آینده امیدوار باشیم. صد در صد زمین حافظیه بهتر از این خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.