خبر فرتاک ورزشی تایید شد؛

توضیحات رئیس هیات مدیره باشگاه آرمان گهر پیرامون تغییرات در باشگاه‌ آرمان‌گهر

به گزارش فرتاک ورزشی،در پی بروز برخی ابهام‌ها پس از تغییر نام باشگاه آرمان‌گهر به جهاد نصر، رئیس هیات مدیره باشگاه آرمان گهر، ضمن ارائه توضیحاتی تاکید کرد: این باشگاه همچنان متعلق به مردم سیرجان است و هدف از ایجاد تغییرات، صرفا ارتقا و توانمندسازی بیشتر باشگاه بوده است.

سید ابوالحسن مهدوی  گفت: تیم آرمان‌گهر با تلاش بی‌وقفه عوامل آن، به خصوص مدیران عامل محترم شرکت آرمان گهر، در جایگاه مناسبی قرار گرفته و ریشه عمیقی در فرهنگ و افکار عمومی شهروندان و ورزش دوستان سیرجانی ایجاد کرده است.

وی در ادامه با اشاره به مشکل تامین هزینه‌های گزاف باشگاه‌داری حرفه‌ای، تصریح کرد: با وجود حمایت همه‌جانبه شرکت آرمان‌گهر از باشگاه تا امروز، اما در برهه حساس اقتصادی کشور، این شرکت دیگر توان تامین هزینه‌های باشگاه را ندارد. ضمن آن‌که هدف اصلی شرکت مذکور، حمایت از ورزش کارگری است. فلذا در راستای سیاست مطلوب‌تر و بهتر، هلدینگ بزرگ جهاد نصر کرمان که مجموعه آرمان‌گهر هم یکی از زیرمجموعه‌های این هلدینگ است، تصمیم گرفت با هدف حفظ تیم در سیرجان، نسبت به ادامه روند باشگاه فرهنگی ورزشی آرمان گهر  و با ساختاری حرفه ای تر در سطح استان اقدام شود.

مهدوی اهداف باشگاه را ایجاد زیرساخت‌های لازم جهت فعالیت در رشته‌های مختلف ورزشی علاوه بر فوتبال و با محوریت سیرجان ذکر  کرد و افزود: جهت تامین هزینه‌های لازم و رسیدن به اهدافی نظیر ایجاد یک تیم قدرتمند و ارتقا سطح، هلدینگ بزرگ جهاد نصر به کلیه شرکت‌ها و واحدهای زیرمجموعه من‌جمله آرمان‌گهر اعلام کرده که می‌بایست بخشی از بودجه مورد نیاز باشگاه فوق‌الذکر را برابر ضوابط و مقررات پذیرا شوند.

رئیس هیات مدیره باشگاه آرمان گهر  با اعلام این‌که نتیجه چنین رویکردی، افزایش دو برابری بودجه تیم فوتبال در سال جاری شده است، گفت: تصمیم فوق یک تصمیم فردی نبوده بلکه با صرف ساعت‌ها و طی جلسات متعدد با کارشناسان و سهامداران اصلی در تهران و کرمان اتخاذ شده و تمام مراحل قانونی نیز طی گشته است.

مهدوی با تاکید بر این‌که از این پس باشگاه آرمان‌گهر با ساختارهای قبل اما همراه با ارتقا صددرصد و افزایش دوبرابری بودجه، تحت عنوان جهاد نصر فعالیت خواهد نمود، تصریح کرد: برنامه بسیار جامعی درحال شکل‌گیری است که پس از اجرایی شدن، علاقه‌مندان شاهد تحول عظیمی خواهند بود و سیرجانی‌های عزیز اطمینان خاطر داشته باشند از هیچ تلاش و کوششی در جهت توسعه نشاط و تقویت روحیه جامعه دریغ نخواهد شد.

رئیس هیات مدیره باشگاه ارمان گهر در انتها با بیان این‌که از سمت هلدینگ جهاد نصر وظیفه اجرای سیاست‌های اعلام شده را با استفاده از تجارب ۵۰ ساله مدیریتی و ورزشی خود در سطح کشور و استان، برعهده دارد، خاطرنشان کرد: صادقانه می‌گویم که دین خود را جامعه ورزش استان، به خصوص سیرجانی‌های عزیز ادا خواهم نمود و تاکید موکد می‌کنم جای هیچ ‌گونه نگرانی برای مردم ورزش دوست سیرجان وجود ندارد و تنها هدف از تغییرات اعمال شده، ارتقا و تقویت این مقوله فرهنگی ورزشی در سیرجان و تامین بودجه مطلوب‌تر جهت تیم فعلی بوده و هست.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.