تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار مقابل صنعت نفت آبادان را امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت از ساعت 15:30 امروز پس از جلسه فنی، آخرین تمرین خود را قبل از بازی با صنعت نفت آبادان از هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) را زیر نظر کادر فنی برگزار کردند.

اعضای کادر فنی پرسپولیس، نکات لازم را از طریق تصاویر ویدئویی به بازیکنان منتقل کردند و پس از آن، قرمزپوشان وارد زمین چمن شدند و بعد از گرم کردن بدن‌ها، در قالب سه گروه به بازی آقا وسط پرداختند.

در بخش بعدی و طبق برنامه کادر فنی، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و به حفظ توپ روی آوردند. مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند، بخش‌های بعدی تمرین بودند که با نظارت کامل کادر فنی انجام شدند.

تمرین امروز سبک‌تر بود و به مدت یک ساعت به طول انجامید و بعد  از آن بازیکنان بدن‌ها را سرد و راهی رختکن شدند. سرخپوشان پس از یک استراحت کوتاه برای حضور در اردوی پیش از بازی فردا، راهی هتل شدند.

سیدجلال حسینی به دلیل مصدومیت در این تمرین حاضر نبود و زیر نظر کادر پزشکی برنامه‌های اختصاصی خود را انجام داد. سایر بازیکنان بدون مشکل تا انتهای تمرین حاضر بودند و همه بخش‌های تمرین را انجام دادند.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا (چهارشنبه) از ساعت 18 در ورزشگاه آزادی میزبان صنعت نفت آبادان خواهد بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.