پیشکوست فوتبال استقلال پس از تساوی در دربی در خصوص کیفیت بازی و مهاجم خارجی تیم صحبت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 آرش برهانی پس از پایان دربی 97 گفت: این مسابقه کیفیت خوبی نداشت و از هر 2 تیم انتظار بیشتری داشتیم. با توجه به اینکه 2 تیم بازیکنان خوبی در اختیار دارند و در مسابقات گذشته نمایش خوبی ارائه دادند، انتظار داشتیم بازی خوبی مشاهده کنیم ولی متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

وی ادامه داد: البته حساسیت بازی نیز باعث شد تا کیفیت 2 تیم پایین بیاید و روی کارشان اثر بگذارد. از یک طرف 2 تیم به دنبال پیروزی بودند ولی هر چه بازی جلوتر رفت، حساسیت بازی روی کیفیت مسابقه تاثیر گذاشت. ابتدای نیمه اول، استقلال نمایش بهتری ارائه داد ولی هر چه جلو رفت از کیفیت مسابقه کاسته شد.

برهانی در خصوص اینکه کیفیت ژستد چگونه است، اظهار داشت: باید یک یا 2 بازی دیگر منتظر بمانیم چون از لحاظ فنی چیزهایی در چنته دارد. امیدوارم در تیم در ادامه راه جا بیفتد زیرا مهاجمان زیادی داشتیم که از لحاظ فنی کیفیت خوبی داشتند ولی نتوانستند در استقلال نمایش خوبی به ثبت رسانند. ما به مهاجم گلزن نیاز داریم و امیدوارم ژستد نیز در تیم جا بیفتد.

برهانی در انتها نیز گفت: اگر امروز آقای مددی نبود ما را کسی به ورزشگاه راه نمی‌داد چون مرا کسی نمی شناخت. ممنونم از اینکه ایشان هماهنگ کردند تا من به ورزشگاه بیایم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.