رایکا بابل در مورد حواشی دیدار با پارس بیانیه صادر کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه رایکا بابل نسبت به اتفاقاتی که در دقایق پایانی بازی با پارس جنوبی جم رخ داد با تنظیم بیانیه‌ای و صدور آن به مراجع انضباطی فدراسیون فوتبال، واکنش نشان داد.

بسم الله الرحمن الرحیم

متاسفانه در بازی پارس جنوبی جم و رایکا بابل روح فوتبال آزار دید و جوانمردی و انسانیت از بین رفت. جایی که قاضی میدان باید آرام کننده هیجان بازی باشد و به بازی نظم دهد، اما متاسفانه عامل اصلی تشنج در مسابقه می‌شود. از اشتباهات داوری در بازی‌های گذشته نمی‌خواهیم سخن به میان آوریم اما در این بازی، ضعف داوری سبب شد تا سه امتیاز حیاتی و سرنوشت ساز از رایکا دور شود.

پس از اخراج یک بازیکن از هر دو تیم و اطلاع داور از اتمام ۵ تعویض تیم پارس جنوبی، به ناچار یکی از بازیکنان پارس می‌بایست در دروازه قرار می‌گرفت و به طبع رایکا می‌توانست با تداوم فشار بر روی دروازه حریف نتیجه را به سود خود رقم بزند اما داور این بازی در عین ناباوری، یکی دیگر از بازیکنان رایکا را بدون دلیل اخراج می‌کند تا رایکا ۹ نفره شود و عملا نتواند به دروازه حریف نزدیک شود تا بازی با همان نتیجه خاتمه یابد.

دو دو تاهای ساده داوران در حین بازی و ترس از اعلام حقایق در زمین مسابقه سبب شده است تا روز فاجعه‌باری را در جم شاهد باشیم. مهدی مرجان‌زاده فصل گذشته نیز در چند بازی علیه رایکا سوت زد و مدیریت باشگاه رایکا با آگاهی از ضعف این داور، پیش از بازی اعتراضی را صورت نداد بلکه این داور نسبت به فصل قبل پیشرفت کرده باشد اما در کمال تعجب؛ مرجان‌زاده پیشرفت نکرده هیچ، پس‌رفت نیز داشته است!

در پایان روی صحبت ما به لیدرها، هواداران و باشگاه پارس جنوبی جم است. هر آنچه را که بر زبان خود جاری کردید، نثار خودتان باد چون شما خود شایسته این الفاظ هستید. بازیکنان جوان و غیرتمند رایکا شما را در ورزشگاه شما زمین‌گیر کردند و شما چشم دیدن ضعف فنی تیم خود را نداشتید و با تشنج در بازی و فحاشی به داور، او را تحت تاثیر قرار دادید تا رایکا را ۹ نفره کند و یک امتیاز به غنیمت بگیرید. همچنین باشگاه رایکا بابل به برنامه تلویزیونی «فوتبال یک» هشدار می‌دهد که اگر به نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی علیه باشگاه رایکا بابل ادامه دهد، با برخورد قاطع و قانونی این مجموعه رو‌به‌رو خواهد شد.

باشگاه فرهنگی ورزشی رایکا بابل ضمن ارسال این بیانیه به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، مستندات خود را نیز در اختیار این نهاد محترم قرار خواهد داد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.