تیم فوتبال ماشین سازی تبریز پس از گذشت 10 هفته ۲۵ گل دریافت کرده است تا باعث تعجب همگان شود.

به گزارش فرتاک ورزشی، تیم فوتبال ماشین سازی تبریز که این فصل دچار مشکلات فراوانی است و پنجره نقل و انتقالاتی تیمش هم بسته است مجبور شد با تیم امید های خود به رقابت های لیگ یک بیاید تا اوضاع در قدیمی ترین تیم شمال غرب وخیم باشد.

اما نکته عحیب در این تیم در هفته های اخیر به وجود آمده است، سبزپوشان با امید های خود نتایج بهتری گرفتند و هیچ حاشیه ای هم نداشتند اما پس از اینکه چند تن از بازیکنان فصل گذشته این تیم بازگشتند و مدیریت این تیم تغییر کرد تمامی اهالی فوتبال در تبریز امیدوار بودند تا شرایط این تیم بهتر شود اما شرایط طور دیگری رقم خورد تا هواداران این تیم هم به برخی اتفاقات مشکوک شوند.

ماشین سازی با سرمربی جدید، کادر مدیریتی و اجرایی جدید و همچنین بازگشت بازیکنان با تجربه به مصاف شمس آذر قزوین رفت و تا دقیقه ۹۰ هم از حریف خود پیش افتاد اما در دقایق تلف شده ۲ گل دریافت کرد تا بسیاری از این اتفاق تعجب کنند، این پایان داستان نتایج عجیب ماشین با افراد جدید نبود و هفته گذشته برابر خوشه طلایی ساوه بازهم گل ابتدایی را این تیم به ثمر رساند اما پس از آن ۶ گل دریافت کرد تا سنگین ترین شکست فصل رقابت های لیگ را به نام خودش ثبت کند.

اما پس از این دیدار افراد حاضر در استادیوم شاهد ناراحتی سرمربی و حتی مدیرعامل این تیم نبودند و حتی لبخند رضایت مدیرعامل جدید در پایان دیدار هم باعث شگفتی حاضرین شد.

 

حالا کمیته اخلاق فدراسیون باید هر چه زودتر به این موضوع ورود کند تا دوباره شاهد اتفاقات فصول گذشته که تیم های گل ریحان البرز و علم و ادب تبریز رقم زدند نباشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.