سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: شرایط بدی را در هفته‌های گذشته در لیگ برتر پشت سر گذاشتیم، سعی‌ می‌کنیم فردا بازی خوب و در خور باشگاه‌ بزرگ ذوب‌آهن انجام دهیم و پیروز این مسابقه باشیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در نشست خبری پیش از بازی با تیم رایکا بابل اظهار داشت: به هرحال بازی‌های حذفی برای لیگ برتری‌ها‌ شروع شده و فردا با تیم خوب رایکا بازی داریم که مربی جوان و مستعدی را به نام پیروزی قربانی دارد.

وی ادامه داد: قربانی در‌مقطعی بازیکن ما‌ بود، آن موقع بازیکن باهوشی‌ بود‌ و الآن هم در‌ کارش این گونه است، آرزوی موفقیت برای این تیم دارم.

تارتار افزود: بازی فردا فرصتی است که بازیکنان کمتر بازی کرده در تیم ما می‌توانند در شرایط مسابقه قرار گیرند‌ و خودشان را نشان دهند و آن رقابتی را که لازم است با‌ بقیه بازیکنان ایجاد کنند، شرایط بدی را در هفته‌های گذشته در لیگ برتر پشت سر گذاشتیم، سعی‌ می‌کنیم فردا بازی خوب و در خور باشگاه‌ بزرگ ذوب‌آهن انجام دهیم و پیروز این مسابقه باشیم.

سرمربی تیم ذوب‌آهن خاطر نشان کرد: باید خیلی کم اشتباه بازی کنیم، چون فرصت بعد و بازی بعدی وجود‌ ندارد و ممکن است حذف شویم، بازی در مسابقات حذفی به گونه‌ای است که ممکن است شگفتی هم رقم بخورد، در سال‌های گذشته شاهد بودیم که تیم‌های لیگ دو هم در‌ مقابل لیگ برتری‌ها پیروز شدند، بنابراین باید حواسمان خیلی جمع باشد و بازیکنان کم اشتباه باشند تا بتوانیم از مرحله اول به خوبی عبور کنیم.

وی در خصوص استفاده از بازیکنان جوان بیان داشت: بازیکنانی که کمتر بازی کردند و جوان‌تر هم هستند، ما تیمی هستیم که بچه‌ها خیلی بهم نزدیک هستند، این فرصتی است که هم خودشان را نشان دهند و هم در شرایط مسابقه قرار گیرند، در‌ مرحله اول هستیم ‌و با تیم لیگ یک بازی داریم،‌ البته از تیم‌های خوب لیگ یک، از خستگی‌‌ که بازیکنان‌مان داشتند در هفته‌های گذشته،‌ می‌توانیم تغییراتی را ایجاد کنیم و ۷۰ درصد تیم را تغییر دهیم.

تارتار در خصوص شناخت از تیم رایکا گفت: بازی‌هایشان را آنالیز‌ کردیم، تیمی هستند که فوتبال را روی زمین بازی می‌کنند و تیم تاکتیکی هستند، مشخص است که کادر فنی رو این تیم کار‌ کردند.

سرمربی ذوب‌آهن در پایان در خصوص محرومان و مصدومان تیم ذوب‌آهن عنوان داشت: بازی حذفی است محروم که نداریم، مصدوم هم نداریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.