تیم فوتبال استقلال در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مصاف نود ارومیه رفت و با تساوی در ۹۰ دقیقه کار به وقت اضافه کشیده شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تیم فوتبال استقلال در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت 17:30 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی از نود ارومیه میزبانی کرد که این بازی در طول 90 دقیقه با نتیجه تساوی یک یک به پایان رسید و به وقت اضافه رفت. آرمان رمضانی در دقیقه 88 برای استقلال و سجاد طجرلو در دقیقه 59 برای نود ارومیه گلزنی کردند.

ترکیب استقلال: علیرضا رضایی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، عارف آقاسی، آرش رضاوند، زبیر نیک‌نفس، سبحان خاقانی (46 - محمدرضا آزادی)، امیرعلی صادقی، ارسلان مطهری (60 - آرمان رمضانی)، متین کریم‌زاده (46 - بابک مرادی) و امین قاسمی‌نژاد (60 - رضا آذری).

ترکیب نود: رضا منصوری، محسن سلیمانی، آرمان سوداگر، آرمین مصطفوی (65 - یامین فلاح)، محمد رستمی‌زاده، سجاد طجرلو (75 - محمد بهلول)، هادی آقازاده مقدم، رضا احمدی، وحید سبزی، اکبر صفرزاده و عماد علی‌پور.

داور: کیوان علی‌محمدی

نیمه اول
دقیقه 10:
 ارسال محمد دانشگر از سمت راست دروازه با اشتباه بازیکنان نود به متین کریم‌زاده رسید که ضربه او تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 10: کرنر ارسالی روی دروازه نود پس از برخورد به مدافعان این تیم به تیر دروازه برخورد کرد و در ادامه نیز بازیکنان استقلال نتوانستند از موقعیت‌شان استفاده‌ای کنند.

دقیقه 20: استقلال به کرنر دیگری دست پیدا کرد که روی ارسال بلند عارف آقاسی قصد باز کردن دروازه را داشت، اما ضربه سر او با فاصله‌ای کم از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 24: استقلالی‌ها با انتقال توپ به پشت محوطه جریمه و سپردن آن به آرش رضاوند، این بازیکن را در موقعیتی خوب قرار دادند که شوت محکم او با فاصله کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 45: امین قاسمی‌نژاد در محوطه جریمه نود ارومیه صاحب توپ بود و قصد داشت با شوتی دروازه این تیم را باز کند، اما این موقعیت پس از برخورد توپ به بازیکنان نود راهی کرنر شد.

دقیقه 45: رضا منصوری از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

نیمه دوم
دقیقه 55:
 بابک مرادی امین قاسمی‌نژاد را صاحب توپ کرده بود که ضربه این بازیکن توسط منصوری به کرنر فرستاده شد.

دقیقه 56: آرش رضاوند از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 59: بازیکنان نود ارومیه در محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شدند که پس از ضربه آرمین مصطفوی و برخورد آن به سجاد طجرلو وارد دروازه علیرضا رضایی شد.

دقیقه 64: ارسال روی دروازه نود ارومیه در موقعیت مناسبی به بابک مرادی رسید که ضربه سر او به اوت رفت.

دقیقه 65: کرنر ارسالی برای استقلال با ضربه سر روزبه چشمی همراه بود و کرنر دیگری را برای این تیم به دنبال داشت. روی کرنر بعدی، بازیکنان استقلال در چند رفت و برگشت در محوطه جریمه نود ارومیه صاحب توپ بودند که در نهایت مدافعان این تیم توپ را از روی خط دروازه برگشت دادند.

دقیقه 69: وحید سبزی به دلیل اعتراض به تصمیم داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 75: اکبر صفرزاده با کارت زرد داور مسابقه جریمه شد.

دقیقه 80: امیرعلی صادقی اقدام به شوتزنی به سمت دروازه نود ارومیه کرد که ضربه او جایی در چارچوب نداشت.

دقیقه 85: آرمان رمضانی با ضربه سر خود دروازه نود ارومیه را تهدید کرد که منصوری تن به کرنر داد.

دقیقه 86: شوت از راه دور و فنی عارف آقاسی به سمت دروازه نود، با واکنشی دیگر از رضا منصوری به کرنر رفت.

دقیقه 88: ارسال کوتاه به محوطه جریمه نود ارومیه با ضربه سر آرمان رمضانی وارد دروازه نود شد.

دقیقه 90: محمد رستمی‌زاده پشت محوطه جریمه تعادل خود را از دست داد و روی زمین افتاد که داور مسابقه این واکنش را تمارض تشخیص داد و او را با کارت زرد جریمه کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.