آیا سپاهانی ها استفاده بیش از حد از چمن این ورزشگاه را میپذیرند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه نساجی در تلاش است در همکاری با باشگاه سپاهان دیدارهای خانگی خود را تا زمان مهیا شدن استادیوم شهید وطنی قائمشهر در استادیوم نقش جهان برگزار کند.

این تیم پیش تر برای بازی در استادیوم امام رضای مشهد با آستان قدس وارد مذاکره شد و حتی هزینه برگزاری دیدار با پدیده را به حساب آستان قدس واریز کرد اما مخالفت مشهدی ها با میزبانی از نساجی موجب شد تا حضور مازنی ها در استادیوم امام رضای مشهد منتفی شود.

 بر اساس خبرهای رسیده از قایمشهر استادیوم شهید وطنی دست کم تا پایان سال جاری برای میزبانی از نساجی آماده نمی شود و به همین خاطر مازنی ها تصمیم گرفته اند چمن رول در استادیوم شهدای ساری فرش کنند و در مدت زمان این کار نیازمند هستند در استادیوم دیگری به میدان بروند. به همین خاطر باشگاه نساجی در تلاش است در مذاکره با باشگاه سپاهان دو دیدار خانگی با تیم های ذوب آهن و نفت مسجد سلیمان را در استادیوم نقش جهان انجام دهد.

استادیوم نقش جهان در اختیار سپاهانی ها است و باید منتظر و ماند و دید که آیا باشگاه سپاهان با درخواست باشگاه نساجی موافقت خواهد کرد یا نه. از آنجایی که بازی ها تا پایان نیم فصل بدون حضور تماشاگر برگزار می شود بعید است شورای تامین امنیت مخالفتی با حضور نساجی در مازندران داشته باشد. در این بین تنها رضایت باشگاه سپاهان مهم است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.