در این مسابقه پیکان به مصاف عجیب ترین تیم لیگ می رود. تیمی که نه مالک آن مشخص است، نه سرمربی و نه محل تمرین و نه محل بازی هایش! پدیده آنقدر مشکل دارد که پرداختن به آن چیزی را حل نمی کند و اگر همین روند را ادامه دهد، اولین تیم سقوط کرده خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پیکان مجتبی حسینی پس از دو شکست مقابل‌ سرخابی ها خیلی زود از خواب بیدار شد و توانست در اصفهان دست به کار بزرگی بزند و سپاهان مدعی را مغلوب کند. همین پیروزی روحیه لازم‌ را به اردوی خودرو سازان بازگردانده و به دنبا سه امتیاز آسان از بحرانی ترین تیم لیگ هستند. تیمی که از همان روز اول با آشفتگی وارد مسابقات شد تا کارش به جایی برسد که الان فقط دو امتیاز دشت کند. دو امتیازی که حاصل رفت و آمد چندین مربی بوده و این بازی نیز شاهد مربی دیگری بر روی نیمکت آن خواهیم بود.

با این حال بازی کردن با تیم های اینچنینی سختی خاص خودش را دارد و تا وقتی که گل اول را دریافت نکند، دفاع چند لایه ای انجام می دهد. البته پدیده چیزی برای از دست دادن ندارد و اگر می خواهد در لیگ باقی بماند، باید با امتیاز از زمین خارج شود، چون همین الان نیز، کلی با تیم‌های بالای‌ سر خودش فاصله دارد و چند پیروزی پشت سر هم می خواهد تا به رقیبانش برسد. هرچند شاید هم‌ در صورت شکست پدیده تیر خلاص برای سقوط نماینده بدون پشتوان زده شود که هر بازی به سقوط نزدیک می شود، اما مسوولان استان به دنبال منافع شخصی از این تیم‌ هستند.

علی مسعودی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.