باشگاه تراکتور تبریز به توافق خود با کوین کنستانت عمل نکرده و قسط دوم مطالبات این بازیکن هنوز پرداخت نشده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 در حالی که در روزهای اخیر مدیران باشگاه تراکتور درگیر واگذاری امتیاز این باشگاه به شرکت مس ورزقان هستند، هر روز احکام جدیدی علیه سرخپوشان تبریزی از سوی فیفا صادر می‌شود و در تازه‌ترین رأی پنجره نقل‌و‌انتقالاتی تراکتور به دلیل بدهی یک میلیون و 300 هزار دلاری به فورچونه برای سومین‌ بار بسته شد.

باشگاه تراکتور که پیش از فورچونه نیز به دلیل بدهی به حمزاوی و اروین پنجره نقل و انتقالاتی‌اش بسته بود، حالا با مشکل جدیدی مواجه شده و موعد قسط دوم مطالبات کنستانت نیز فرا رسیده است.

تراکتوری‌ها در مهرماه و پیش از آغاز فصل جاری از پرداخت مطالبات 904 هزار دلاری کنستانت خبر داده بودند، اما واقعیت ماجرا این بود که باشگاه تبریزی با پرداخت 300 هزار یورو موفق شده بود رضایت بازیکن گینه‌ای سابق خود را جلب کند و 300 هزار یورو دیگر را نیز از این بازیکن تخفیف بگیرد. قرار بود 300 هزار یورو باقی‌مانده مطالبات کنستانت نیز به‌عنوان قسط پایانی در اواخر دسامبر 2021 به حساب این بازیکن پرداخت شود که این اتفاق هنوز رخ نداده است.

شنیده می‌شود در صورت خلف وعده مدیران باشگاه تراکتور، کنستانت بار دیگر برای دریافت مطالبات خود به فیفا شکایت خواهد کرد و باید روند شکایت این بازیکن دوباره در مراجع قضایی دنبال شود. هر چند مسئولان باشگاه تبریزی امیدوارند با واگذاری کامل باشگاه به شرکت مس، به زودی تمامی مطالبات این باشگاه با طلبکاران خارجی پرداخت شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.