سرمربی تیم ملی فوتبال عراق گفت که دیدار تدارکاتی برابر اوگاندا فرصت خوبی برای مرور برنامه‌های تاکتیکی مسابقه با ایران و لبنان است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

زلیکو پتروویچ سرمربی اهل مونته نگروی تیم ملی عراق در آستانه دیدار روز جمعه این تیم مقابل اوگاندا گفت: این بازی برای ما اهداف و دستاوردهای قابل توجهی خواهد داشت. یکی از اهداف این است که برنامه‌های تاکتیکی جدیدی که برای دیدار با ایران و لبنان در نظر داریم را مقابل اوگاندا مرور کنیم. ضمن اینکه بازیکنان پس از مدت‌ها کنار هم قرار می‌گیرند تا به هماهنگی لازم برسند.

وی ادامه داد: دیدار با اوگاندا برای انتخاب نفرات مورد نظر برای دو مسابقه رسمی آینده به ما کمک خواهد کرد. یکی دیگر از اهداف ما کمک به رفع محدودیت‌ها برای میزبانی عراق از بازی‌های ملی خانگی است. دیدار با اوگاندا کمک می‌کند که نشان دهیم عراق مشکلی برای برگزاری بازی‌های ملی ندارد. تیم ملی عراق باید در خانه و مقابل تماشاگران خودش بازی کند تا از حمایت آنها بهره‌مند شود. باید در این بازی به هماهنگی لازم برسیم.

پتروویچ در خصوص شرایط تیم اوگاندا گفت: این تیم با ترکیب اصلی به بغداد می‌آید. آنها در سه بازی ملی اخیر خودشان مقابل مالی، کنیا و روآندا با همین ترکیب بازی کردند. آنها به تازگی در اردوی ترکیه مقابل ایسلند قرار گرفتند و بعد از بازی مقابل عراق راهی بحرین خواهند شد تا با این تیم هم بازی کنند. این مسابقه قبل از بازی مقابل ایران برای ما بسیار مفید است و باید از این بازی به بهترین شکل استفاده کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.