مالکیت تیم فوتبال ماشین سازی تبریز برای چندمین بار در طول این فصل تغییر و به سازمان مردم نهاد «خانه سرباز صلح ایران» انتقال یافت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پس از اعتراض دیروز هواداران تیم ماشین‌سازی به وضعیت موجود تیم محبوب شان و همچنین اعلام آمادگی یونس قربانی، مالک باشگاه ماشین‌سازی برای واگذاری آن، در جلسه‌ای امتیاز این باشگاه تبریزی به مالک جدید انتقال یافت.

در این جلسه، جواد ششگلانی، رئیس هیات فوتبال آذربایجان‌شرقی، میثم مصائبی، مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی به نمانیدگی از مالک، سردار قاسم رحیمی، مدیرعامل خانه سرباز صلح ایران و مالک جدید و امیر زندی، سرپرست سابق ماشین‌سازی حضور داشتند و صورت جلسه واگذاری امتیاز باشگاه ماشین‌سازی به سردار قاسم رحیمی به امضاء طرفین رسید.

به گزارش ایرنا، این درحالی است که پیش از این مسئولان استانی تصمیم به انتقال مالکیت باشگاه ماشین‌سازی به شرکت ملی صنایع مس گرفته بودند.

به نظر می رسد این تصمیم نیز نتواند مشکلات این تیم ریشه دار و قدیمی فوتبال تبریز را حل کند و باید منتظر ماند و دید که مالک جدید چه برنامه ای برای این تیم دارد و آیا می تواند پنجره نقل و انتقالات بسته تیم را باز و انتظارات کادر فنی و هواداران را برآورده سازد یا نه.

تیم فوتبال ماشین سازی در حال حاضر با ۵ امتیاز از ۱۷ بازی در رده هجدهم و انتهایی جدول رده بندی جای دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.