بیست‌و‌سومین هفته از رقابت‌های لالیگای اسپانیا با ثبت یک پیروزی قاطع در کارنامه تیم فوتبال بارسلونا مقابل اتلتیکومادرید ادامه پیدا کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در ادامه دیدارهای هفته بیست‌و‌سوم لالیگای اسپانیا، امشب (یکشنبه) از ساعت 18:45 به وقت تهران، تیم‌های فوتبال بارسلونا اتلتیکومادرید در ورزشگاه نوکمپ به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی 4 بر 2 بارسلونا به پایان رسید.

این بازی  با گلزنی اتلتیکومادرید توسط یانیک کاراسکو در دقیقه هشتم شروع شد اما تنها دو دقیقه بعد بارسلونا توسط جوردی آلبا کار را به تساوی کشاند. گاوی در دقیقه 21 گل بعدی را زد تا برای اولین بار بارسلونا در این بازی پیش بیفتد. هم‌تیمی او رونالد آرائوخو نیز در دقیقه 43 سومین گل کاتالان ها را زد تا خیال ژاوی هرناندس از بابت کسب پیروزی در نیمه نخست آسوده شود.

بارسلونا نیمه دوم را هم طوفانی آغاز کرد و تنها 4 دقیقه پس از شروع بازی گل چهارم را زد. این بار دفاع راست کهنه‌کار و 38 ساله تیم، دنی آلوز بود که در نقش گلزن ظاهر شد. گل بعدی به نام لوئیس سوارس رقم خورد و مهاجم اروگوئه‌ای در دقیقه 58 دروازه تیم سابقش را باز کرد و دومین گل اتلتیکومادرید را به ثمر رساند. در ادامه دنی آلوز در دقیقه 69 به خاطر ارتکاب خطایی سنگین روی یانیک کاراسکو، از داور مسابقه کارت قرمز مستقیم گرفت تا تیمش محبور شود محتاطانه‌تر بازی را ادامه دهد و ژاوی هم مجبور به یک تعویض تاکتیکی (ورود سرجینیو دست به جای گاوی) شود. اتلتیکومادرید اما در نهایت نتوانست از برتری عددی‌اش در 20 دقیقه پایانی استفاده کند و بازی بدون عبور توپی دیگر از خط دروازه‌ها به پایان رسید.

این اولین بازی بارسلونا پس از خریدهای جدیدش در ژانویه بود که هر سه آنها (فران تورس و آداما ترائوره در ترکیب اصلی و پیر امریک اوبامیانگ به عنوان بازیکن تعویضی) به میدان رفتند.

با این نتیجه بارسلونا دهمین پیروزی فصلش را کسب کرد و 38 امتیازی شد و تا جای اتلتیکومادرید را در رده چهارم جدول بگیرد و رقیب مادریدی را به رده پنجم بفرستد.

امشب دو بازی دیگر برگزار می‌شود که از ساعت 21 به وقت تهران، رئال بتیس میزبان ویارئال خواهد بود و در بازی دوم از ساعت 23:30 رئال مادرید از گرانادا پذیرایی می‌کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.