سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با وجود مشکلات زیادی که داریم و نمی‌خواهم اینجا باز کنم، امیدوارم این مشکلات حل شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 فرهاد مجیدی بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل پیکان  در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در نشست خبری اظهار داشت: خسته نباشید می‌گویم به بازیکنان هر دو تیم بازی جانداری بود. افتخار می‌کنم به بازیکنانم.

وی افزود:  بازیکنانم با تمام وجود بازی کردند از همه آنها ممنون هستم. با وجود همه مشکلاتی که بود بسیار خوب بازی کردند. با توجه به اینکه تیم ما دو هفته تمرین نداشتیم شرایط بدنی بازیکنان مطلوب نبود اما بازیکنانم با تمام وجود بازی کردند و از همه آنها ممنون هستم. با وجود مشکلات زیادی که داریم و نمی‌خواهم اینجا باز کنم، امیدوارم این مشکلات حل شود. اگر تیم می‌خواهد این روندش را حفظ کند باید مشکلات تیم حل شود. با درایتی که از سردار آجورلو سراغ دارم امیدوارم این مشکلات به زودی حل شود تا روند خوب تیم ما حفظ شود.

وی در مورد  اینکه چرا کارت بازی حردانی صادر نشد، گفت: علتش را نمی‌دانم اما دو ساعت قبل از بازی اعلام کردند کارت بازی این بازیکن را صادر نکرده‌اند دلیلش را نمی‌دانم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه در خصوص مشکلات باشگاهش می‌خواهد صحبت کند یا نه چون استقلال خیلی شاداب بازی نکرده، گفت: عرض کردم خدمت تان دو هفته است تیمم تمرین نکرده است. در اصل ما مدام بازی و تمرین می‌کنیم و یک جلسه ریکاوری می‌کنیم و دوباره بازی می کنیم. این روند تیم را یک ذره کند می کند. من به این مساله واقف بودم و سعی کردم از اکثر بازیکنان استفاده کنیم. در مورد اینکه می‌گویید استقلال خیلی خوب بازی نکرد باید بگویم پیکان تیمی است که بسته و دفاعی بازی می کند. با این وجود بازیکنانم عالی بازی کردند. مشکلات تیم هم درون خانوادگی است و سعی می‌کنم  مطرح نکنم اما تاکید می‌کنم برای اینکه روند خوب تیم حفظ شود باید به زودی این مشکلات حل شود. باز هم اعلام می‌کنم با درایتی که از سردار آجورلو سراغ دارم به زودی این مشکلات حل می‌شود. اگر صحبتی نمی‌کنیم  و چیزی نمی‌گوییم دلیلی بر این نیست  که مشکلاتی نداریم. 

مجیدی در مورد  وضعیت زمین مسابقه گفت: با بازیکنان  که صحبت کردم گفتند شرایط زمین خوب بود اما کمی سفت بود نسبت به زمین‌های دیگر خیلی بهتر بود دیگر باید یواش یواش عادت کنیم به زمین‌های چمن نامطلوب تیم‌هایی که با آنها بازی می‌کنیم.

وی در مورد اینکه تیمش بدون شکست است و از اسفند پارسال که به تیم آمدید شرایط تیم 180  در جه تغییر کرده و به نظر شما چه عواملی باعث این موفقیت شده عنوان کرد: مهم‌ترین عامل خود بازیکنان هستند. بسیار مربی خوشبختی هستم که چنین بازیکنانی دارم که با تمام وجود بازی می‌کنند و عامل دوم هم مدیریت آقای آجورلو. این دو عامل باعث شده تیم روند خوبی داشته باشد اما سهم بیشترش را به بازیکنانم می دهم. 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.