مدیر امور بین‌الملل پرسپولیس توضیحاتی درباره شرایط بازیکن ازبکستانی و جدید سرخپوشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امیرعلی حسینی در حاشیه نشست رئیس سازمان خصوصی‌سازی با پیشکسوتان پرسپولیس درباره شرایط بازیکن ازبکستانی مدنظر سرخپوشان اظهار داشت: این بازیکن از طریق ایجنت به کادر فنی معرفی شد و وقتی روی این بازیکن مطالعه لازم صورت گرفت، تصمیم بر آن شد که او به ایران بیاید و نامه‌نگاری‌هایی برای این کار انجام شد. ما یکسری مدارک برای ادامه کار لازم داشتیم و مدارک فسخ قرارداد بازیکن را از طریق ایجنتش گرفتیم، ولی به این کار بسنده نکردیم و از باشگاه پاختاکور خواستیم که از ایمیل رسمی‌شان به ایمیل رسمی باشگاه ایمیل بزنند که این کار انجام شده است.

وی ادامه داد: الان منتظر کارهای تست پزشکی و جواب آن هستیم که در سازمان لیگ عقد قرارداد را انجام دهیم و درخواست ITC داشته باشیم. با توجه به اینکه هجمه‌هایی به وجود آمده بود ما از طریق فدراسیون فوتبال از فدراسیون فوتبال ازبکستان درخواست کردیم که استعلام بگیرند و امروز جواب آن می‌آید.

مدیر امور بین‌الملل پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که فسخ قرارداد بازیکن ازبکستانی در چه تاریخی انجام شده است، عنوان کرد: فسخ قرارداد این بازیکن در تاریخ 10 فوریه انجام شده است. ما هم نامه فسخ این بازیکن را داریم و هم مدرکی هست که آخرین روزی که این بازیکن در باشگاهش فعالیت داشته، چه تاریخی بوده است.

حسینی در مورد صحبت‌های درویش که گفته است از باشگاه پاختاکور مجوز گرفته‌اند، خاطرنشان کرد: ما مجوزی نگرفتیم. نامه‌ها را قبلاً از طریق ایجنت گرفته بودیم. اتفاقی که همیشه می‌افتد و برای این بازیکن هم افتاده است، اما چون سوال بود که این بازیکن می‌تواند بازی کند یا نه، ما مجدداً از باشگاه پاختاکور خواستیم که از ایمیل رسمی باشگاه‌شان به ایمیل رسمی پرسپولیس ایمیل بزند.

وی راجع به اینکه دادگاه CAS پرونده استراماچونی را مجدداً به تعویق انداخته است، آیا جوابی برای پرونده شکایت النصر از پرسپولیس داده‌اند، گفت: اینها از قانون R59 قوانین بین‌المللی استفاده کردند و مهلت خودشان را برای صدور و ابلاغ رأی به تعویق می‌اندازند. قرار بود که رأی تا روز جمعه بیاید که تا امروز هم نیامده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.