نیمه نخست از دیدار دو تیم استقلال و صنعت نفت آبادان در چارچوب هفته بیست‌ودوم با پیروزی استقلالی‌ها به پایان رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال استقلال در چارچوب هفته بیست‌ودوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت 20 امشب (جمعه) در ورزشگاه آزادی میزبان صنعت نفت آبادان بود که نیمه نخست این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود آبی‌پوشان خاتمه یافت. امیرحسین حسین‌زاده در دقیقه 32 تنها گل این بازی را به ثمر رساند.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، صالح حردانی، رافائل سیلوا، عارف غلامی، جعفر سلمانی، مهدی مهدی‌پور، عزیزبک آمانوف، رضا آذری، امیرحسین حسین‌زاده، کوین یامگا و آرمان رمضانی.

ترکیب صنعت نفت: فرزین گروسیان، رضا یزدان‌دوست، میثم تهیدست، احمد شریعت‌زاده (39 - فاخر تهامی)، امید خالدی، مهدی حنفی، محمود مطلق‌زاده، حسن بیت‌سعید، محمدرضا غبیشاوی (39 - مهدی ممی‌زاده)، طالب ریکانی و شروین بزرگ.

داور: اشکان خورشیدی

دقیقه 10: ارسال صالح حردانی از سمت راست به داخل محوطه جریمه صنعت نفت با ضربه سر آرمان رمضانی همراه شد که فرزین گروسیان توپ را دفع کرد.

دقیقه 11: این بار جعفر سلمانی از سمت چپ و با به هم ریختن خط دفاعی صنعت نفت توپ را به دهانه دروازه فرستاد که مدافعان توپ را دور کردند.

دقیقه 12: کرنری نصیب استقلال شد که ارسال توپ به تیر دوم با ضربه سر رافائل سیلوا همراه شد، اما توپ در چارچوب جایی نداشت و به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 18: ارسال یامگا از سمت راست، در محوطه جریمه صنعت نفت به امیرحسین حسین‌زاده رسید که این بازیکن خود را در موقعیت گلزنی قرار داد، اما در ادامه با دخالت یزدان‌دوست و گروسیان، این موقعیت از حسین‌زاده گرفته شد.

دقیقه 32: کوین یامگا از سمت چپ ارسالی به تیر دوم دروازه صنعت نفت داشت و امیرحسین حسین‌زاده در شرایطی که فرزین گروسیان عکس‌العملی از خود نشان نداد، توانست دروازه این تیم را باز کند.

دقیقه 37: ضربه ایستگاهی که در موقعیتی مناسب برای صنعت نفت فراهم شده بود، توسط محمود مطلق‌زاده به صورت مستقیم به سمت دروازه این تیم شلیک شد که سیدحسین حسینی توپ را دفع کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.