سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت: دو گلی که از پرسپولیس دریافت کردیم، شاید به نداشتن اعتماد به نفس و خودباوری بازیکنان برمی‌گردد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمود فکری پس از شکست 2 بر یک نفت مسجدسلیمان برابر پرسپولیس گفت: به پرسپولیس بابت این پیروزی تبریک و به بازیکنان دو تیم،‌ به‌خصوص بازیکنان خودمان خسته نباشید می‌گویم. نفرات ما خیلی زحمت کشیدند و بازی بسیار خوبی ارائه کردند.

«تمام تلاش ما این است که شخصیت له شده بازیکنان را که در نیم‌فصل اول اتفاق افتاد، برگردانیم.» وی ضمن بیان این جمله عنوان کرد: دو گلی که دریافت کردیم، شاید به نداشتن اعتماد به نفس و خودباوری بازیکنان برمی‌گردد. شاید آنها از نام پرسپولیس ترسیدند که دو گل به آن شکل دریافت کردیم. به بازیکنان گفته بودیم که در ضربات ایستگاهی چه کنند، اما شاید نداشتن خودباوری باعث شد گل بخوریم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه شاگردانش در نیمه اول هم می‌توانستند به گل برسند، تصریح کرد: این شاید به جوانی و کم‌تجربگی بازیکن ما برگردد که از موقعیت تک به تک با دروازه‌بان استفاده نکرد. در نیمه دو بازی بسیار خوبی ارائه کردیم و مسابقه پایاپای بود. حتی ما در نیمه دوم بهتر بودیم و فرصت‌های گلزنی بهتری ساختیم. می‌توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم، اما توان فنی ما این‌قدر نبود که برابر پرسپولیس بیشتر از این تلاش کنیم.

فکری با تمجید از بازیکنان نفت مسجدسلیمان گفت: از همه بازیکنان تشکر می‌کنم که بازی غیرتمندانه‌ای ارائه کردند؛ به‌ویژه در نیمه دوم. امیدوارم در بازی‌های آینده امتیازات کامل را بگیریم و خودمان را در جدول بالا بکشیم.

وی در خصوص قضاوت علی صفایی اظهار داشت: تیم مقابل ما پرسپولیس بود و زمانی که برابر تیم‌های بزرگ باشیم، نگاه داوران به سمت تیم‌های بزرگتر است. هفته گذشته هم گفتم داوران نگاهی حقیرانه‌تر نسبت به ما دارند. در نیمه اول یک اوت دستی گرفتیم که داور می‌توانست اجازه ادامه بازی را بدهد. زمانی که به ما می‌رسد، قوانین فوتبال در تصمیمات نقش دارد. اگر همین صحنه به سود حریفان ما باشد، اجازه می‌دهند تیم‌های بزرگتر کارشان را انجام دهند. بازی مورد تأثیرگذار داوری نداشت و به داوران خسته نباشید می‌گویم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.