مربی تیم آلومینیوم اراک معتقد است این تیم با روی بد فوتبال مواجه شده‌اند و مسائل روحی و بدنی بازیکنان را در نتایج ضعیف آلومینیوم موثر دانست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حسین عبدی،‌ درباره شکست 4 بر صفر آلومینیوم اراک برابر ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: متأسفانه شرایط برای ما خوب پیش نرفت و گل خیلی بدی دریافت کردیم. همین باعث شد تیم عصبی شود و اخراج احمدی هم کار را بدتر کرد. در نیمه دوم به دنبال جبران بودیم و انتحاری بازی کردیم. بازیکنان ما جلو کشیدند که سه گل دیگر از ضدحملات دریافت کردیم.

وی در مورد حاشیه‌های پایان نیمه اول که در پی اخراج مصطفی احمدی به وجود آمد، تصریح کرد: داور چهارم به داور مسابقه گفت احمدی با آرنج یا مشت به بازیکن ذوب‌آهن ضربه زده است و او هم کارت زرد دوم را نشان داد. بازیکنان ما بابت این موضوع به داور اعتراض کردند.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک با اشاره به اتفاقات پایان مسابقه و اخراج محمود خرمزی و یوسف بخشی‌زاده بیان کرد: ما می‌گفتیم پنالتی ذوب‌آهن، خارج از محوطه جریمه رخ داده است. حرف‌هایی میان نیمکت دو تیم رد و بدل شد،‌ اما خطیبی در پایان بازی به سمت نیمکت‌نشینان ذوب‌آهن رفت و خسته نباشید گفت. با این حال همه اتفاقات از همان اخراج آغاز شد و این تصمیم بود که تیم ما را عصبی کرد. خرمزی و بخشی‌زاده هم به داور مسابقه اعتراض کردند که اخراج شدند.

عبدی با بیان اینکه اصلاً بحث بیرون کشیدن زمین در کادر فنی آلومینیوم مطرح نشد، به تسنیم گفت: خطیبی داور را صدا زد تا صحنه پنالتی را ببیند و متوجه شود بیرون محوطه جریمه رخ داد. در فوتبال امروز دنیا زشت است که تیم را بیرون بکشید. در رختکن هم احمدی از علی قلعه‌نویی (مربی دروازه‌بانان آلومینیوم) عذرخواهی کرد و دست او را بوسید. پس از اخراج و اعتراض احمدی، قلعه‌نویی به او گفت به رختکن برود که مصطفی هم درگیری لفظی داشت.

 

وی درباره دلیل ناکامی آلومینیوم در کسب پیروزی ظرف 13 هفته گذشته لیگ برتر خاطرنشان کرد: استرس چند هفته نبردن و فشاری مضاعف بر تیم اعمال شد. بازیکنان هم انسان هستند و هجمه‌ای بر آنها وارد شده است. شرایط از جایی به بعد حاد می‌شود و بازیکنان ما در بازی‌های اخیر هنوز ضربه‌ای در چارچوب نزده‌اند. آنها به دلیل ابتلا به کرونا اُفت بدنی داشتند و مسائل روحی هم در میان است. بازیکنان زحمت خود را می‌کشند، اما فوتبال روی بد خود را به ما نشان داده و شرایط همیشه گل و بلبل نیست.

مربی آلومینیوم اراک با بیان اینکه این تیم توانایی حضور در رده‌های بالایی جدول را دارد، عنوان کرد: در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل بازیکنانی گرفتیم که در اولویت دوم ما بودند و با اینکه باکیفیت هستند، استرس زیادی دارند. هواداران بدانند ما سال دوم حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کنیم و آنها باید کمک کنند تا فشار از تیم برداشته شود. همه چیز به نتیجه نیست و زیرساخت‌ها باید فراهم شود. فجر سپاسی که فصل گذشته به لیگ برتر صعود کرده، راضی به بقا در لیگ برتر است و ما هم تلاش می‌کنیم تا رتبه بهتری به دست بیاوریم.

عبدی در پاسخ به این پرسش که آیا مشکلات مالی هم در نتایج ضعیف شاگردان رسول خطیبی مؤثر بوده است یا خیر، اظهار داشت: تاکنون 50 درصد از قرارداد اعضای تیم پرداخت شده است و فکر می‌کنم سایر تیم‌ها نیز همین شرایط را داشته باشند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.