رقابت های هفته بیست و سوم لیگ برتر روز پنجشنبه و جمعه هفته جاری پیگیری میشود که البته‌ روز پنجشنبه شاهد شهرآورد سرخابی ها هستیم و سپاهان نیز از در دیگر جدال حساس میزان گل گهر خواهد بود.

آلومینیوم اراک_تراکتور تبریز/ جدال بدون رسول ولی با مهدی!

 این رقابت در شرایطی انجام میشود که آلومینیوم پس از کسب نتایج ضعیف در نیم فصل دوم، عذر خطیبی را خواست تا در ادامه راه با مهدی رحمتی به روزهای خوب خودش برگردد

تراکتور هم با ساغلام هنوز به سه امتیاز دست پیدا نکرده و درتلاش است تا مقابل آلومینیوم متحول شده به نخستین سه امتیاز با ساغلام برسد و ادامه لیگ را با امیدواری پشت سر بگذارد.

فولاد خوزستان _فجر سپاسی/ فجر بحرانی به فولاد آماده رس

دیدار فولاد و فجر سپاسی در شرایطی انجام میشود که فولاد با هدایت نکونام به روزهای خوب خودش برگشته و برای کسب سهمیه آسیایی تلاش میکند و در نظر دارد نماینده شایسته ای برای ایران درآسیا باشد.

فجر سپاسی که در آغاز فصل بیست و یکم به لیگ برتر صعود کرد با عملکرد ضعیف خود این شانس را دارد با ناکامی به لیگ دسته اول برگردد. مدیران فجر سپاسی برای اینکه سال بعد در لیگ دسته اول نباشند کلانتری را برکنار کردند تا با تغییر در نیمکت شانس ماندن داشته باشند. حال اینکه کدام مربی هدایت این تیم را برعهده بگیرد، مشخص فعلا مشخص نیست.

نفت مسجد سلیمان_هوادار/ رضا عیدی محمود را خراب می کند؟

نفت و هوادار روز جمعه به مصاف هم خواهند رفت که این دیدار از حساسیت بالایی برخوردار است.

نفت مسجد سلیمان با 13 امتیاز در جایگاه پانزدهم جدول قرار دارد و باتوجه به جان گرفتن پدیده خطر سقوط را بیشتر از پیش احساس میکند.

رضاعنایتی هوادار را از شرایط بحرانی نجات داد و در تلاش است تا فصل را با رتبه ای مناسب پشت سر بگذارد.

باید دید تقابل آبی پوشان سابق چه نتیجه ای در برخواهد داشت؟!

شهرخودرو _نساجی/ جنگ برای ماندن در لیگ

شهرخودرو و نساجی جمعه به مصاف هم خواهند رفت که این دیدار برای شهرخودرو از اهمیت بالایی برخوردار است.

مشهدی ها هفته پیش توانستند رتبه خودشان در جدوا رقابت ها را دورقمی کنند و باتوجه به فاصله کم امتیازی در پایین جدول رقابت ها این شانس را دارند که در هفته های پیش رو خودشان را در لیگ نگه دارند.

نساجی هفته گذشته مقابل سپاهان نتیجه بازی را واگذار کرد و تا جایگاه 12 جدول سقوط کرد و درتلاش است با جبران نتیجه خودش را وارد شرایط دشوار نکند.

صنعت نفت آبادان _ پیکان/ بازی حساس پس از سلام نکردن به "داش علی"!

 صنعت نفت آبادان و پیکان در شرایطی به رقابت بایکدیگر میپردازند که در جدول رقابت تنگاتنگی بایکدیگر دارند.

علیرضا منصوریان با نفتی های آبادان خودش را به بالای جدول رسانده و  فاصله یک امتیازی با پیکان حسینی دارد و درتلاش است تا مجتبی را پشت سربگذارد. این مربی پس از مصاحبه جنجالی بعد از بازی با استقلال به امید آرامش را تیمش است.

 اما حسینی میخواهد دیگر حریف مستقیم خود را از پیش رو بردار تا علی رغم حفظ جایگاه خودش خودروسازان را به رده های بالاتر برساند.

مس رفسنجان _ ذوب آهن/ سخت ترین بازی برای هر دو مربی

مهدی تارتار هفته گذشته آلومینیوم را با نتیجه ای سنگین در هم کوبید و بهترین امار خودش را در ذوب اهن به جا گذاشت.

تارتار در نظر دارد این هفته با شکست مس شایعات پیرامون جدایی اش را تمام کند و فصل را باگاندو ها به خوبی پشت سر بگذارد

مس در جایگاه چهارم جدول قرار دارد و برای کم کردن فاصله با سپاهان میخواهد دیگر نماینده اصفهان را ازپیش رو بردارد.

شادی بخشی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.