ماریو بالوتلی از علاقه‌اش برای کار روزنامه‌نگاری بعد از خداحافظی با فوتبال صحبت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ماریو بالوتلی به دلیل مشکلات مکرر با مربیان و توانایی تبدیل شدن به تیتر اخبار به دلیل رفتارهای جنجالی خود در داخل و خارج از زمین به‌عنوان یک ستاره جوان در حال ظهور، چهره‌ای بد نام بود. اما این مهاجم ایتالیایی امیدوار است از تجربیات خود برای کمک به بازیکنان جوان‌تر استفاده کند و به شوخی گفت که می‌تواند در رسانه‌ها نیز فعالیت کند.

بالوتلی به DAZN گفت: "عالی خواهد بود اگر بعد از دوران فوتبالم بتوانم استعدادیابی کنم؛ با آنها صحبت کنم و بگویم چه کارهای درست یا غلطی انجام داده‌ام. همچنین به آنها در مورد تجربیاتی که داشته‌ام؛ هشدار بدهم. من می‌توانم آنها را از دردسرهای زیادی نجات دهم یا شاید یک روزنامه‌نگار شوم."

 

بالوتلی درباره دوران فوتبال خود نیز گفت: "بابت اتفاقاتی که برایم رخ داده است؛ خوشحال هستم. من در سطح باشگاهی همه چیز را برده‌ام. اما در سطح ملی چیزهایی را از دست داده‌ام و این تنها چیزی است که بابتش پشیمان هستم. امیدوارم برای جبران خیلی دیر نشده باشد."

بالوتلی همچنین درباره این که اخیراً به تیم ملی ایتالیا دعوت شده بود نیز گفت: "این دعوت برای یک دوره تمرینی اما در عین حال بسیار هیجان انگیز بود زیرا انتظارش را نداشتم. بهترین لحظه دوران حضورم در تیم ملی قطعا رقابت‌های یورو بود."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.