به گزارش فرتاک ورزشی اسامی داوران هفته دوم مرحله نهایی لیگ دسته سوم اعلام شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دوران قضاوت کننده در هفته دوم مرحله نهای رقابت‌های لیگ دسته سوم باشگاههای کشور مشخص شد

مقاومت آستارا - داماش گیلان - ساعت ۱۶ - ورزشگاه وحدت آستارا

سعید ایران نژاد - علی شکری - بهرام حسین پور - سعید قراملکی - ناظر داوری: سعید بخشی زاده

 

آریو اسلامشهر - کیا تهران - ساعت ۱۶ - ورزشگاه شهدا اسلامشهر

امیرحسین صادقی - رضا اسکندری - محمد راستی - محمد رجبی - ناظر داوری: مرتضی کریمی

 

نوین کشاورز علی آباد - ستارگان مردان پاشا - ساعت ۱۶ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

مجتبی باباپور - امید شاکری - حسن مجردی - بهمن کاظمی - ناظر داوری: حاتم بک پور  

 

دریای بابل - شادکام مشهد - ساعت ۱۶ - ورزشگاه شهدا سیمرغ

علی مومن - عارف تاجیک - علی اسدی - محمدرضا اسدی - ناظر داوری: مختار مهدوی  

 

مقاومت تهران - پارسا صنعت خراسان جنوبی - ساعت ۱۶ - ورزشگاه غدیر تهران

محسن بختیاری - اکبر نوروعلی - اسماعیل تقربی - رسول شهیدی - ناظر داوری: حمید نظری

 

شاهین بجنورد - جوان نوین ساری - ساعت ۱۶ - ورزشگاه تختی بجنورد

امیررضا سلیمانی - مهدی یلی -  محمد زارعی - آرش آقایی - ناظر داوری: سید مرتضی علوی

 

علوی خرمدره زنجان - سردار بوکان - ساعت ۱۶ - ورزشگاه دانشگاه  ابهر

علی بخشیان - هادی انجام - اسماعیل رشیدی - علیرضا حسن آبادی - ناظر داوری: محمد دوستی  

 

آرتام تبریز - بنیامین ورزشی تهران - ساعت ۱۶ - ورزشگاه شهرداری تبریز

امیر معصومی - افشین شهبازی - سعید دلیر - سینا عزیزی - ناظر داوری: کریم اصغرزاده  

 

شهرداری فومن - پانیک گیلان - ساعت ۱۶ - ورزشگاه آزادی فومن

سید مجتبی حسینی نژاد - محمد یوسف تیرگر - بهتاش یداللهی - حسین بابایی نژاد - ناظر داوری: محمدرضا فلاح  

 

اتحاد کامیاران - ستاره اتحاد تبریز - ساعت ۱۶ - ورزشگاه آزادی کامیاران

وحید درازیان - امین کرمی - میثم احمدی - علی محمد ایزدی - ناظر داوری: شاهو اصلانی

 

استقلال شوش - نفت امیدیه - ساعت ۱۶ - ورزشگاه تختی شوش

محمدجواد عبداللهی - مصطفی دریانورد - حسین شیبانی - رضا مزارعی - ناظر داوری: جواد شرفی

 

کیان اراک - فولاد هرمزگان - ساعت ۱۶ - ورزشگاه اختصاصی آلومینیوم اراک

منصور شیخی - میلاد آل خمیس - امین نامدار - فرشاد مولایی - ناظر داوری: محمد حسین ابراهیمی  

 

سه شنبه ۹ فروردین ماه ۱۴۰۱

 

یزد لوله - سپاهان نوین اصفهان - ساعت ۱۶ - ورزشگاه شهید نصیری یزد

حسن سلامتی - محمد سعید ساعدی - عبدالقادر ایمانی - اسحاق سهرابی - ناظر داوری: حمیدرضا پایدار  

 

فرهنگ رامهرمز - سپاهان نوین ایذه - ساعت ۱۶ - ورزشگاه تختی رامهرمز

فرج الله اسماعیلی - سامان انبازپور - مصدق شریفیان - ابوالفضل خوب نژاد - ناظر داوری: البرز حاجی پور  

 

نفت و گاز گچساران - سامیت تهران - ساعت ۱۶ - ورزشگاه نفت اهواز

حمیدرضا عبداللهی - میثم اسکندری - محمد سلمان - مسعود کفاش - ناظر داوری: عبدالرسول استادزاده

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.