باشگاه پیکان درباره اتفاقات دیدار با استقلال بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سایت باشگاه پیکان درباره اتفاقات دیدار این تیم مقابل استقلال نوشت: «تمام شد؟ این هم نظر قاطع کارشناسان داوری؛ متوجه شدید که اخراج بازیکن‌تان درست بوده است؟ پس لطفا دست از فضاسازی رسانه‌ای برای لوث کردن عملکرد فوق‌العاده پیکان در برابر چشمان 20 هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه آزادی و فرافکنی بردارید.

همگان دیدند که جوانان پیکان چطور صدرنشین لیگ برتر را در ورزشگاه پیر پایتخت مقهور تاکتیک تیمی و توانایی‌های فردی خود کردند. صد حیف که ارکان باشگاه بزرگ و پرطرفدار فوتبال به جای تلاش برای پوشش ضعف‌ها، بار دیگر توهم توطئه‌شان را عیان و با فرار رو به جلو راه رسیدن به موفقیت را بیرون از مستطیل سبز جست و جو کردند.

برای هیچ طرفدار فوتبالی قابل قبول نیست که دو تیم مطرح و قدیمی فوتبال ایران با فشار روی قشر مظلوم داوری سعی دارند راه را برای موفقیت‌شان هموار کنند و صد البته که نگرانیم قبل و بعد از بازی آینده‌مان با تیم دوم جدول هم شاهد رفتارهای مشابهی باشیم.

به راستی که مظلوم، شما نیستید؛ مظلوم پیکان و امثالهم هستند که با کمترین هزینه و با بها دادن به جوانان آینده فوتبال را می‌سازند اما محکوم به فنا شدن زیر فشار سنگینی می‌شوند که شما مسبب آن هستید.

ما همچنان ایستاده‌ایم و به راهمان ادامه می‌دهیم؛ بازهم برای معرفی استعدادهای جوان به فوتبال تلاش می‌کنیم و به رسالت اخلاقمدارانه خود پایبندیم.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.