زمان بازی معوقه مرحله نیمه‌نهایی پلی‌آف اروپایی برای راهیابی به جام جهانی قطر مشخص شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نشریه «دیلی‌ رکود» اسکاتلند به نقل از رسانه‌های اوکراینی خبر داد؛ اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) به اتحادیه فوتبال اوکراین دو تاریخ پیشنهادی برای برگزاری بازی‌‌ معوقه‌اش با اسکاتلند در مرحله نیمه‌نهایی پلی‌آف اروپایی راهیابی به جام جهانی 2022 قطر ارائه داده است. بر این اساس اوکراین این گزینه را دارد که یا در تاریخ 31 مِی (10 خرداد) یا اول ژوئن (11 خرداد) در ورزشگاه همپدن پارک شهر گلاسکو به مصاف اسکاتلند برود.

 

دیدار تیم‌های ملی فوتبال اسکاتلند و اوکراین در مرحله نیمه‌نهایی پلی‌آف انتخابی جام جهانی 2022 قطر پیش از این قرار بود در تاریخ 24 مارس (4 فروردین 1401) در ورزشگاه همپدن پارک برگزار شود اما اتحادیه فوتبال اوکراین در پی حمله نظامی روسیه به این کشور از فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) خواسته بود تا زمان بازی تیم ملی اوکراین با اسکاتلند به تاریخی دیگر موکول شود که این اتفاق هم در نهایت افتاد.

تاریخ برگزاری بازی فینال پلی‌آف اروپایی اما هنوز مشخص نیست، جایی که برنده دیدار اسکاتلند - اوکراین باید در کاردیف به مصاف ولز برود.

برنده پلی‌آف اروپایی که یکی از سه تیم اسکاتلند، اوکراین، ولز خواهد بود، مسافر قطر خواهد شد و در گروه B جام جهانی 2022 قطر با تیم‌های انگلیس، ایران و آمریکا همگروه خواهد شد.

 

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.