مسابقات هفته بیست و پنجم لیگ یک فردا با انجام ۷ دیدار انجام می گیرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا سه شنبه با انجام ۷ بازی در سراسر کشور برگزار خواهد شد و سپس دو بازی باقی مانده هم روز پنج شنبه برگزار می شود.

 

در پایان هفته بیست و چهارم ملوان بندرانزلی با کسب ۵۳ امتیاز با اقتدار در صدر جدول قرار گرفت و  تیم‌ مس کرمان با کسب ۵۰ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد، در قعر جدول هم ماشین سازی با ۱۰ امتیاز، شاهین شهرداری بوشهر با ۱۱ امتیاز و رایکا با ۲۱ امتیاز در منطقه سقوط هستند.

 

در این مطلب نگاهی به هفت بازی هفته بیست و پنجم لیگ دسته اول خواهیم انداخت:

 

شمس آذر قزوین-خوشه طلایی ساوه:

جدال تجربه اولی ها در سردار آزادگان

 

شمس آذر قزوین پس از شکست هفته گذشته برابر خیبر خرم آباد حالا باید به خانه برگردد تا از خوشه طلایی ساوه پذیرایی کند،  سعید دقیقی که همچون وحید حکیمی نخستین تجربه سرمربی گری خود را در این فصل تجربه می کند تا به حال در خانه همه دیدار های خود را با پیروزی به پایان رسانده و حالا کار سختی برای خفظ این روند مقابل شاگردان حکیمی دارد.

دیدار دو تیم فردا ساعت ۲۰ در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین  برگزار می شود.

 

شهرداری همدان-پارس جنوبی جم؛

فرصتی برای جبران گذشته

 

شهرداری همدان پس از شکست تلخ هفته گذشته برابر مس کرمان حالا باید در خانه به مصاف پارس جنوبی برود که این روزها از شرایط ایده آلش فاصله گرفته است و هفته گذشته در خانه برابر شاهین قعر جدولی به نتیجه تساوی رضایت داد، دوتیم در این دیدار برای جبران نتیجه های بد هفته های گذشته نیاز مبرمی به پیروزی در این دیدار دارند.

دیدار دو تیم فردا ساعت ۲۰ در ورزشگاه شهید حاجی بابایی برگزار می شود.

 

رایکا بابل-قشقایی شیراز؛

جنگ ته جدولی ها برای بقا

رایکا بابل و قشقایی شیراز دو تیمی که برای بقا تلاش می کنند در این هفته باید به مصاف یکدیگر بروند و تیمی که در این دیدار پیروز شود تا حد زیادی خیالش از بقا راحت می شود هر چند که قشقایی شرایطش به مراتب بهتر از رایکا است و در این دیدار تساوی هم برایش حکم پیروزی دارد،پیروز قربانی پس از بازگشت دوباره به این تیم تا به حال هیچ بردی کسب نکرده است و امیدوار است بالاخره نخستین برد خود را در خضور هوادارانش به دست بیاورد.

دیدار دو تیم چهارشنبه ساعت ۲۰ در ورزشگاه هفت تیر بابل برگزار می شود.

 

ماشین سازی تبریز-مس شهر بابک:

مصاف دارا و ندار

ماشین سازی تبریز پس از اینکه هفته گذشته از سفر به خوزستان بازماند و ۳ امتیاز حساس را ازدست داد حالا تنها روی کاغذ امید به بقا دارد و در این هفته به مصاف تیم خوب مس شهر بابک می رود که از نظر امکانات و بودجه قابل مقایسه با ماشین سازی نیست، نارنجی پوشان شهر بابکی پس از شکست هفته قبل حالا بسیار امیدوار است که با پیروزی در این دیدار خودش را به نیمه های بالایی جدول برساند.

دیدار دو تیم ساعت ۲۰ فردا در ورزشگاه شهید سلیمانی تبریز برگزار می شود.

 

سایپا-شهرداری آستارا:

رویارویی سرخ آبی های سابق در اکباتان

تیم های سایپا و شهرداری آستارا که در هفته های اخیر پیروز نشدند حالا باید در ورزشگاه اکباتان به مصاف یکدیگر بروند، امیدروانخواه که در سه هفته بازیکنان تیمش با مصدومیت های فراوانی رو به رو شدند و رنگ برد را هم ندیده اند در سوی مقابل شهرداری آستارا هم در دو دیدار پایانی خود یک تساوی و یک شکست کسب کرده  است.

دیدار دو تیم فردا ساعت ۲۰ در ورزشگاه اکباتان تهران برگزار می شود.

 

ملوان بندرانزلی-استقلال خوزستان:

جدال مرگ و زندگی مهابادی و زارع در سن سیروس

ملوان بندرانزلی و استقلال خوزستان دو تیمی که در نیم فصل نخست مدعی صعود بودند حالا در نیم فصل دوم در حالی که ملوان صدرنشین است و استقلال خوزستان امید بسیار کمی به صعود دارد به مصاف یکدیگر می روند، سفیدپوشان اگر برابر شاگردان مهابادی پیروز شوند می شود گفت که صعودش تا حد زیادی قطعی می شود در سوی مقابل استقلال خوزستان پس از دو پیروزی پیاپی حالا نیاز مبرمی به این پیروزی دارد.

 

دیدار دو تیم فردا ساعت ۲۰ در ورزشگاه تختی انزلی برگزار می شود.

 

شاهین بوشهر-ویستاتوربین؛

تیر آخر شاهین برای پرواز برابر توربین های ویستا

شاهین بوشهر که با کسب ۱۱ امتیاز در قعر جدول جای گرفته است حالا برای اینکه روزنه امیدی برای بقا داشته باشد به مصاف ویستایی می رود که آنهم برای اطمینان از بقا نیاز به پیروزی در این دیدار دارد، ویستا در این دیدار هر چند کار ساده ای ندارد اما شانسش برای پیروزی روی کاغذ بیشتر است.

 

دیدار دو تیم فردا ساعت ۲۰ در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر برگزار می شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.