به گزارش فرتاک ورزشی اسامی داوران هفته پنجم مرحله نهایی لیگ دسته سوم اعلام شد.

 ۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۱

 

پارسا صنعت خراسان جنوبی - ستارگان مردان پاشا - ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

علی جمعه - مسعود دهقان - متین دلخواه احمدی - مصطفی شبرنگی - ناظر داوری: سید مرتضی علوی

 

یزد لوله - استقلال شوش - ساعت ۲۰– ورزشگاه شهید نصیری یزد

اسحاق سهرابی - محمد رشید - عبدالرحمان شناس - فرشید محامدی - ناظر داوری: محمدرضا امینی  

 

کیان اراک - فرهنگ رامهرمز - ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه امام خمینی اراک

جواد نصراللهی - محسن محمدی - رضا اسکندری - حسین تارپور - ناظر داوری: مرتضی کریمی  

 

کیا تهران – شادکام مشهد - ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه بعثت تهران

محسن بختیاری - پیمان نادری - عباس عسگری - حسین حیدری - ناظر داوری: حمید نظری  

 

نفت امیدیه - سپاهان نوین اصفهان - ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدای نفت امیدیه

آیت صادقی - حجت محمدی - مهدی خسروی - احمد محبی - ناظر داوری: سید حسن موسوی  

 

سپاهان نوین ایذه - سامیت تهران- ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

روح الله پناهی - مهرداد مختاری - سیروس افروزه پور -  محمد اکبریان - ناظر داوری: البرز حاجی پور  

 

جوان نوین ساری - دریای بابل - ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهدا ساری

افشین امیرآبادی - امید شاکری - حسن مجردی - مجتبی باباپور  ناظر داوری: مختار مهدوی  

 

فولاد هرمزگان - نفت و گاز گچساران - ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

ابراهیم پور سلطان - جعفر مهاوی - هومان احمدی - فرشاد مولایی - ناظر داوری: علی جلالی  

 

دوشنبه ۲۹ فروردین ماه ۱۴۰۱

 

شاهین بجنورد  - آریو اسلامشهر - ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد

محسن مقبولی -رضا رایجی - عارف تاجیک - جمیل اونق - ناظر داوری: عباس مهدی زاده  

 

علوی خرمدره زنجان - مقاومت آستارا - ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

مصطفی عزیزی - مجید افتخاری - رضا بیژنی نیا - علی محمودی - ناظر داوری: مهدی الوندی  

 

اتحاد کامیاران - شهرداری فومن - ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

محمود میرجهانگیری - محمود گل محمدی - فرزاد ولی ابرقویی - سعید کرمی - ناظر داوری: ایرج احمدی  

 

نوین کشاورز علی آباد - مقاومت تهران - ساعت ۲۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

پژمان قرائیان - محمد حمیدی - احمدرضا مظهری - محمدرضا مظهری - ناظر داوری: حاتم بک پور  

 

پانیک گیلان - بنیامین ورزشی تهران - ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه پوریای ولی تالش

محمد معافی - یاسر نوربخش - کیانوش کیومرثی - محمد مهدی جعفری - ناظر داوری: فرزاد معبودی  

 

ستاره اتحاد تبریز - آرتام تبریز - ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهرداری تبریز

علی محمدی پور - یاسر عباسی - مهدی نگرانی - ابراهیم خاجانی - ناظر داوری: کریم اصغرزاده  

 

سه شنبه ۳۰ فروردین ماه ۱۴۰۱

 

داماش گیلان - سردار بوکان - ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه سردار جنگل رشت

میثم دستجردی - محمدرضا اخلاقی - متین قیدی - میلاد واحدی - ناظر داوری: محمد دوستی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.