باشگاه سپاهان به طور رسمی نسبت به عملکرد تیم داوری دیدار با التعاون عربستان اعتراض کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم سپاهان در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا شب گذشته مقابل التعاون عربستان با 3 گل شکست خورد و در جدول گروه سوم مسابقات شرایط دشواری پیدا کرد. 
در جریان بازی سپاهان و التعاون اخراج عزت پورقاز و چند صحنه داوری دیگر صدای سپاهانی‌ها را در آورد و همین موضوع سبب شد تا آنها امروز به عملکرد تیم داوری اعتراض کنند.
با اعلام ناظری مدیرروابط عمومی باشگاه سپاهان این باشگاه امروز از طریق فدراسیون فوتبال نامه اعتراضی خود را نسبت به قضاوت تیم داوری بازی با التعاون به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده است.
در این نامه با توجه به اعتقاد کارشناسان مبنی بر اشتباهات داوری، باشگاه سپاهان از AFC خواسته تا در چینش مسابقات بعدی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا از داوران باتجربه استفاده شود تا شاهد اشتباهات کمتری در جریان این بازی ها باشیم.
گفتنی است؛ سپاهان در دورچهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دوشنبه شب بازی برگشت خود با التعاون عربستان را برگزار خواهد کرد.

لازم به ذکر است محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان نیز در کنفرانس خبری پس از دیدار مقابل التعاون از اینکه در چنین سطحی از مسابقات کمک داور ویدئویی وجود ندارد ابراز تعجب کرده بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.