سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: امیدوارم از این شانس‌مان نهایت استفاده را ببریم و با ارائه یک بازی خوب امیدمان را برای صعود حفظ کنیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقال پاختاکور ازبکستان اظهار داشت: امیدوارم از این شانس‌مان نهایت استفاده را ببریم و با ارائه یک بازی خوب امیدمان را برای صعود حفظ کنیم.

 

وی درباره وضعیت تیمش عنوان کرد: مصدوم و محرومی نداریم و خداراشکر همه بچه‌ها سرحال هستند. واقعیت این است که سعی کردیم با بچه‌ها صحبت کنیم. نمی‌خواهم بگویم همه چیز ایده‌آل است ولی بچه‌ها تمرکز بالایی برای این بازی دارند، چون این بازی شانس آخر‌مان است و بچه‌ها دوست دارند از این بازی لذت ببرند و امیدوار به آینده باشیم. همه بازیکنان شرایط خوبی دارند و مشکل خاصی جود ندارد.

نویدکیا درباره اینکه چه کسانی فردا در خط حمله تیم بازی می‌کنند، عنوان کرد: امروز باید تمرین کنیم و وضعیت جسمانی بازیکنان را ببینیم تا ترکیب را انتخاب کنیم. تا الان همه بازیکنان سعی کردند بهترین کیفیت‌شان را نشان دهند. درست است نتایج آنطور که انتظار داشتیم جلو نمی‌رود ولی بچه‌ها خوب کار کردند و سعی کردند تا آخرین لحظه بازی وظایف تاکتیکی‌شان را اجرا کنند. همه شرایط خوبی دارند و می‌توانند از ابتدا در زمین حاضر شوند.

وی درباره وضعیت پاختاکور اشاره کرد: پاختاکور تیم خیلی خوبی است و در 2 بازی قبلی‌شان که شکست خورده‌اند، بدشانسی آورده‌اند. پاختاکور تیم فوق‌العاده خطرناکی است و ما به این بازی، به عنوان یک بازی معمولی نگاه نمی‌کنیم. می‌دانیم این بازی سرنوشت‌ساز است و باید برای همین با برنامه و تمرکز وارد زمین شویم.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.