سرمربی شهرخودرو گفت: صنعت نفت تیمی است که به دنبال ارائه فوتبال خوب است. بازی فردا برایمان مهم است اما فشاری روی بازیکنانم نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

داوود سیدعباسی سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو در نشست خبری پیش از بازی مقابل تیم صنعت نفت آبادان اظهار کرد: بازی فردا بازی زیبایی از آب درخواهد آمد. اگر به سابقه تیم حریف نگاه کنیم متوجه می‌شویم بدنبال فوتبال بازی کردن هستند و سعی می کنند بازی خوبی را به نمایش بگذارد.

وی افزود: صنعت نفت بازیکنان خوب با توانایی بالا دارد که در لحظه می‌توانند سرنوشت بازی را تعیین کنند. تیم قابل احترامی هستند و علی منصوریان مربی این تیم، به فوتبال زیبا علاقه زیادی دارد.
 
سیدعباسی ادامه داد: باتوجه به اینکه ماهم در جدول شرایط خاصی داریم بازی فردا برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است. البته فشاری روی بچه‌های ما نیست چراکه انها در تمام بازی با تمام توان بازی می‌کنند. از بچه‌ها اطمینان خاطر داریم.

وی درباره تعویق بازی نیز بیان کرد: باتوجه به شرایط تیم حریف نتوانستند به بازی برسند و این مساله طبیعی است اما تنها بحث ما مساله پرواز برگشت ما به تهران بود که گویا این مشکل حل می‌شود. البته دیروز هم بخاطر شرایط جوی تمرین خوبی نداشتیم اما امروز تمرین خوبی داشتیم.

سرمربی شهر خودرو در پایان گفت: بهرحال امیدوار هستیم فردا بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و تمام وجودمان تلاشمان را می کنیم تا بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.