سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: بازی مقابل استقلال سخت خواهد بود زیرا این تیم یکی از باثبات‌ترین تیم‌های ایران است؛ به توانایی‌ها آنها واقف هستیم اما دفاعی بازی نمی‌کنیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

داود سیدعباسی در آستانه دیدار تیمش برابر استقلال اظهار داشت: ما یکی از بهترین استقلال‌های چند سال اخیر را شاهد هستیم. در ۵ هفته اخیر عملکرد بهتری داشتیم اما از نظر امتیازگیری نتوانستیم موفق عمل کنیم. در برخی بازی‌هایی که مساوی کردیم باید نتیجه می‌گرفتیم و با برد زمین بازی را ترک می‌کردیم اما فرصت‌ها را از دست دادیم. در بازی فردا هم با وجود اینکه استقلال را تیم خوبی می‌دانیم، برای اثبات شایستگی‌های خود به زمین می‌رویم.

وی ادامه داد: به این بازی به چشم یک فرصت نگاه می‌کنیم تا توانایی‌های‌مان را نشان دهیم. ما موقعیت خلق می‌کنیم و شانس زیادی برای رسیدن به گل داریم و تا هفته آخر برای بقا تلاش خواهیم کرد.

سرمربی شهرخودرو تاکید کرد: تمام تلاش خود را می‌کنیم که تا آخرین لحظه شانس داشته باشیم. شاید در ۶ بازی اخیر، بیش از ۱۴ تا ۱۵ موقعیت ۹۰ درصد گل را از دست داده‌ایم و این نشان می‌دهد فقط در ضربات پایانی دچار مشکل هستیم. بازیکنان ما عملکرد خوبی دارند و همین که در این موقعیت‌ها قرار می‌گیرند، نشان از توانایی‌های‌ آنها دارد.

وی اضافه کرد: شانس در خانه ما را هم خواهد زد و من به آینده امیدوارم. سیستم بازی ما دفاعی نیست و اگر با این شیوه برابر تیمی مثل استقلال بازی کنیم، بدون شک دچار مشکل خواهیم شد. به توانایی‌هایی استقلال واقف هستیم اما به هیچ عنوان نمی‌خواهیم دفاعی بازی کنیم.

تیم‌های فوتبال استقلال تهران و شهرخودرو مشهد در هفته بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال ایران، از ساعت ۲۰:۴۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم می‌روند. شاگردان فرهاد مجیدی با ۵۷ امتیاز در صدر جدول قرار دارند و شهرخودرو نیز با ۱۵ امتیاز در انتهای جدول، امیدوار به ۵ دیدار باقی مانده و بقا در لیگ برتر است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.