سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: تیمی که برای هر لحظه بازی برنامه داشته باشد و تلاش کند برنده بازی خواهد بود هرچند که تیم مسجد سلیمان شرایط حادی برای سقوط ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رضا مهاجری عصر یکشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی و نفت مسجد سلیمان بیان کرد: شیراز یکی از شهرهای خوب کشور بوده و باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز نیز نقش ویژه ای در پذیرایی از مهمانان داشته و شرایط خوبی برای تمرین تیم‌های مهمان در استان فارس ایجاد شده که این موضوع نشان دهنده ان است که یک موضوع حیاتی در انتظار هر دو تیم است.

وی اضافه کرد: سرنوشت هر دو تیم برای حضور در فصل بعد لیگ برتر به این بازی گره خورده و امید است که بتوان با کسب نتایج خوب شرایط را برای نگهداری تیم در لیگ برتر فراهم کرد این در حالی است که نفت شرایط حاد برای سقوط ندارد ولی فجر در جایگاه حساسی قرار گرفته است.

مهاجری ادامه داد: مردم مسجد سلیمان علاقه ویژه ای به این تیم داشته و طی دو بازی قبل با کسب ۴ امتیاز توانسته‌ایم جایگاه مناسبی در جدول داشته باشیم و ظرفیت‌های موجود در این تیم نشان دهنده آن است که تیم نفت مسجد سلیمان آینده درخشانی دارد.

وی افزود: فردا تیمی برنده خواهد بود که بیشترین تلاش را کرده باشد از این رو با تمام احترام برای تیم فوتبال فجر شهید سپاسی فردا برنده بازی نفت مسجد سلیمانی است که برای هر لحظه تلاش می‌کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.