تیم ریشه دار پاس همدان که سابقه حضور در لیگ برتر فوتبال کشور را در کارنامه دارد چندسالی است رویای صعود به لیگ دسته اول را تنها در خواب لمس می‌کند.

به گزارش فرتاک ورزشی، طی سال های گذشته تیم های شهرستانی و با ریشه کشور به دلیل مشکلات مالی فراوان یکی پس از دیگری از یاد و خاطره ها حذف می‌شوند.

نام های بزرگی که اگر بخواهیم درباره آن صحبت کنیم روز ها یا حتی ماه ها نیاز به زمان داریم، یکی از این تیم های با ریشه که تا یک قدمی نابودی رفته پاس همدان است.

همدانی ها در گذشته برابر تیم های بزرگ‌ کشور عرض اندام‌ می‌کردند و حال با حواشی فراوانی مواجه هستند و در لیگ دسته دوم فوتبال کشور جایگاهی جز رده دهم جدول ندارند.

پاس هم‌اکنون با کسب بیست و هشت امتیاز در جمع پایین جدولی ها حضور دارند و اگر نگاهی به آمار پاس بیندازیم متوجه به ثمر رسیدن ۲۸ گل توسط بازیکنان سبزپوشان می‌شویم که آمار بسیار خوبی است.

اما در طرف مقابل آن‌ها عملکرد بسیار ضعیفی در کار دفاعی داشتند و با اختلاف ضعیف ترین خط دفاعی گروه ب لیگ دسته دوم را در اختیار دارند که با این آمار می‌شود گفت کار دفاعی پاشنه آشیل سبزپوشان دیار هگمتانه است.

مشکلات مالی یکی از دلایل اصلی عدم موفقیت پاس است که این روزها با ورود حمیدرضا عابری به عنوان مالک جدید باشگاه پاس این مشکلات حل شده و شاهد اتفاقات مثبتی در این مجموعه هستیم.

به نظر می‌رسد عابری و همکاراناش پس از فراری دادن پاس از منطقه سقوط و سرو سامان دادن به رده های سنی باشگاه، اینبار در اندیشه حضور در فصل پیش‌رو هستند و برنامه خود را برای صعود و رسیدن به لیگ آزادگان گذاشتند.

باید دید عابری می‌تواند پاس را به روزهای پر افتخار گذشته برساند یا بازهم برخی از فوتبالی های همدان موجب خداحافظی یک عاشق فوتبال دیگر از باشگاه پاس همدان خواهند شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.