پس از اتهام کمک‌داور بازی ذوب‌آهن و تراکتور در خصوص تصادف رخ داده برای وی، باشگاه ذوب‌آهن بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روز شنبه و در بازی هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال بین تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و تراکتور تبریز در ورزشگاه فولادشهر در دقایق پایانی سبزپوشان به گل رسیدند و در حالی که داور گل را صحیح اعلام کرد، در آستانه شروع مجدد بازی کمک‌داور بازی با اعلام آفساید گل را مردود کرد.

این تصمیم ناگهانی و دیرهنگام سبب ایجاد درگیری‌ها و حواشی زیادی شد و در ادامه نیز مهدی تارتار سرمربی ذوب‌آهن در نشست خبری ناراحتی خود را از این تصمیم اشتباه داور اعلام کرد.

صبح امروز اما خبر صحبت‌های این کمک‌داور علیه ذوب‌آهن خبرساز شد، وی گفته بود که بعد از بازگشت از اصفهان یک خودرو سه بار به خودروی من زد که مشکوک بود، بار اول فکر کردم چیزی طبیعی است اما دو بار دیگر این کار را انجام داد و حتی من از او خواهش کردم که کاری نداشته باشد اما این اتفاق نیفتاد و در نهایت ماشینم به سمت شانه خاکی رفت.

از همین رو باشگاه ذوب‌آهن با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: در طول قریب به ۶ دهه گذشته هر کس که دستی در ورزش میهن اسلامی‌مان دارد  واقف است که اخلاق‌مداری و پرهیز از حواشی صفات جدا ناپذیر باشگاه فرهنگی‌ ورزشی ذوب‌آهن اصفهان بوده و خواهد بود؛ ضمن ابراز تاسف از حادثه رخ داده برای کمک داور دیدار تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و تراکتور تبریز متأسفانه و با کمال تعجب پس‌ از اتفاقات دردناک ناشی از اشتباهات فاحشی که کمک‌داور مذکور در مردود اعلام نمودن گل صحیح ذوب‌آهن مرتکب شد اینک در یک فرافکنی آشکار و با ادعای سخیف شاهدیم که نامبرده  سرپرست محترم تیم فوتبال ذوب‌آهن را که یکی از شریف‌ترین پیشکسوتان ورزش اصفهان و ایران است را متهم نموده‌ است!

در ادامه این بیانیه آمده است: در این رابطه سوالی که پیش می‌آید این است که بی‌احتیاطی نامبرده در رانندگی که برآیند بی‌دقتی ایشان در امر داوری و سایر امور  است آن هم در فاصله ۴۰۰ کیلومتر دورتر از اصفهان چه ربطی می‌تواند به باشگاه ذوب‌آهن و سرپرست تیم فوتبال این تیم داشته باشد؟ با کدام مدرک و دلیل این تهمت وقیح به یکی از شریف‌ترین اعضا خانواده فوتبال کشور زده می‌شود؟

ذوب‌‌آهن در پایان بیانیه گفته است: بدین‌وسیله صراحتاً اعلام می‌کنیم که تیم حقوقی باشگاه ذوب‌آهن ادعای واهی نامبرده را تا رسیدن به نتیجه نهایی با تمام قدرت پیگیری خواهد کرد و باشگاه ذوب‌آهن در حال استعلام حادثه از پلیس راه کشور بوده و توسط مراجع قضایی ذی‌ربط و با اعلام شکایت از فرد تهمت زننده با بررسی‌های دقیق این‌ مورد را پیگیری کرده و به هیچ فردی اجازه ایراد افترا و دروغ به اشخاص حقیقی و حقوقی منتسب به خود را نخواهد داد و پیگیری حقوقی و قضایی ادعای مطروحه را  تا آشکار شدن حقیقت برای اذهان عمومی به سرانجام خواهد رساند.

پس از اتفاقات رخ داده قرار است حراست فدراسیون فوتبال با این کمک داور تماس گرفته و بررسی‌هایی صورت بگیرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.