دیدار پرسپولیس و شهرخودرو به دلیل شرایط خاص جدولی هر دو تیم از حساسیت خاصی برخوردار است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در هفته بیست و نهم لیگ برتر پرسپولیس میزبان شهرخودرو است که این بازی آخرین امید شاگردان سید عباسی برای فرار از سقوط خواهد بود. شرایط نماینده مشهد طوری است که با مساوی هم سقوط می کند و باید از پرسپولیس سه امتیاز لازم را بگیرد.

 

پرسپولیس پس از بازی ناتمام و جنجالی تبریز به تهران‌ برگشت تا آماده مسابقه با تیمی شود که شانس بقا در لیگ را پیروزی مقابل‌ سرخپوشان می بیند. شاگردان سید عباسی بعد از شکست هفته قبل مقابل‌ سپاهان کارشان سخت تر شده و برای بقا در لیگ باید هم پرسپولیس را شکست دهند و هم هفته پایانی برابر فولاد خوزستان به برتری برسند. البته این دو پیروزی هم ضامن بقای شهرخودرو نیست و بستگی به نتایج تیم های فجرسپاسی و نفت‌ مسجد سلیمان نیز دارد.

اما داستان برای پرسپولیس متفاوت است، چون فعلا این تیم بدون احتساب بازی تراکتورسازی که هنوز نتیحه اش مشخص نشده، رده دومی را از دست داده و اگر غفلت‌ کند، جایگاه دومی را تقدیم سپاهان می کند. فراموش نکنید، شاگردان گل‌ محمدی در بازی رفت مقابل همین تیم به تساوی رضایت دادند که از دست دادن دو امتیاز حساس باعث شد از استقلال فاصله بگیرند مشکلات شان بیشتر شود. حال آنها در روزی برابر حریف انتهای جدولی قرار می گیرند که شاید باعث سقوط شان، شوند. این نکته‌ را هم باید اضافه کنیم؛  باشگاه پرسپولیس بیش از یک سال است، به گفته مسوولان باشگاه شهرخودرو بدهی گل محمدی را پرداخت‌ نکرده‌اند که احتمالا قبل از این تسویه حساب، سقوط این تیم را مسجل کنند‌. سقوطی که از اول فصل پیش بینی می شد و حالا مشهدی ها ثمره اش را می بینند!

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.