سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با تاکید بر قابلیت‌های فنی استقلال گفت: تلاش می‌کنیم خط تیره آنها در جدول رده‌بندی را پاک کنیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

«محمدرضا مهاجری»  امروز (یکشنبه) در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال در هفته پایانی لیگ برتر (سی‌ام)، اظهار داشت: استقلال خط تیره نباختن در لیگ برتر را حفظ کرده و جا دارد قهرمانی‌ این تیم را تبریک بگویم. تلاش می‌کنیم از اعتبارمان دفاع کرده و بگوییم با شایستگی خودمان را در لیگ حفظ کردیم.

وی گفت: کار دشواری با وجود مشکلات داشتیم. بارها گفتم شهرهایی مثل مسجدسلیمان نیاز به زیرساخت‌ دارند و حیف است از امکانات بی‌بهره باشند. استقلال قابلیت‌های بالایی دارد و درست است که با فاصله کمی به نسبت استقلال با این تیم بازی می‌کنیم، اما سعی کردیم به لحاظ روحی و روانی بازیکنان را با شکل بازی استقلال آشنا و از نقاط ضعف آنها استفاده کنیم. ضمن احترام به استقلال و کادر فنی‌اش تلاش می‌کنیم خط تیره آنها را در جدول رده‌بندی پاک کنیم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره اینکه ماندن نفت منوط به کسب برتری پرسپولیس برابر شهر خودروی مشهد است، تصریح کرد: شرایط سختی است و از روزی که مسئولیت نفت را قبول کردم به بازیکنان و مجموعه باشگاه گفتم باید به سمتی حرکت کنیم که اختیار کار دست خودمان باشد. باید مقابل استقلال امتیاز بگیریم. بازیکنان نفت متحول شدند و ضمن احترام به فراز کمالوند و محمود فکری، توانستیم فوتبال خوبی به نمایش بگذاریم. زیاد نگران اتفاقات فوتبالی امشب نیستم و اگر شرایط‌ ماندن‌ فراهم شود، چه بهتر ولی سعی می‌کنیم با همان رویه قبلی پیش برویم.

مهاجری در واکنش به شایعه جدایی‌ از نفت مسجدسلیمان در پایان فصل گفت: در حال حاضر تمرکزم برای دیدار با استقلال و اولویت اولم نفت مسجدسلیمان است. بحث اخلاقی اجازه نمی‌دهد که وقتی یک بازی دیگر داریم با کسی صحبت کنم. روی کاغذ برای ماندن تیم یک سکته کوچک داریم و باید ابتدا این موضوع برطرف شود. خودم همیشه به ثبات اعتقاد دارم و یک مربی در ثبات نتیجه می‌گیرد. شناخت نسبی از نفت پیدا کرده‌ام و امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد تا در خدمت مردم مسجدسلیمان باشیم.

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و نفت مسجدسلیمان، ساعت ۲۰ فردا دوشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. قرار است در پایان این دیدار جشن قهرمانی شاگردان «فرهاد مجیدی» نیز برگزار شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.