مربی تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم با حضور گسترده و حداکثری هواداران جشن قهرمانی بگیریم زیرا این شادی حق آنان است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

«صالح مصطفوی»  در نشست خبری پیش از دیدار استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته پایانی لیگ برتر، اظهار داشت: در ابتدا درگذشت جمعی از هموطنان عزیزمان در آبادان را تسلیت می‌گویم و امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاقات تلخی نباشیم.

وی افزود: در لیگ امسال شرایط تیم‌ها خیلی نزدیک بود و همه سخت تلاش کردند. نفت مسجدسلیمان تیمی جوان و دونده است. شناخت کافی از حریف داریم و بازیکنان با روحیه و انگیزه بالا تمرینات را برگزار کرده و آماده یک بازی مناسب و کسب نتیجه هستند.

مصطفوی در خصوص شرایط ملی‌پوشان تیمش برای دیدار فردا گفت: زیاد در جریان این موضوع نیستیم. مسوولان باشگاه و «فرهاد مجیدی» در حال پیگیری هستند.

مربی استقلال در خصوص انگیزه تیم‌ها برای تقابل با قهرمان لیگ در ورزشگاه آزادی عنوان کرد: طبیعی است تیم‌هایی که در ورزشگاه آزادی مقابل تماشاگران ما بازی می‌کنند، دفاعی خواهند بود و ما راه‌های شکستن روش تدافعی حریف را تمرین کردیم. بازیکنان ما روی شرایط مسلط هستند. بازی به بازی پیش رفتیم و در ورزشگاه آزادی و دیدارهای خارج از خانه به نتیجه رسیدیم.

مصطفوی: امیدوارم با حضور گسترده هواداران جشن قهرمانی بگیریم/ شرایط فنی تیم‌ها در لیگ نزدیک بود

وی در مورد اینکه در صورت پیروز نشدن پرسپولیس مقابل شهرخودرو، بازی استقلال برابر نفت مسجدسلیمان به دلیل حساسیت پایین جدول به پنجشنبه موکول خواهد شد، گفت: زمانیکه برنامه‌ریزی شرطی باشد، روی روند تیم‌ها تاثیر منفی دارد. با این حال سرمربی تیم راهکارهایی دارد و امیدوارم بتوانیم فردا بازی خودمان را انجام بدهیم و همراه با هواداران جشن قهرمانی بگیریم. حضور تماشاگران موجب مباهات است و امیدوارم با حضور حداکثری قهرمانی را جشن بگیریم، چراکه این مساله حق طبیعی آنان است.

مصطفوی در خصوص شرایط داوری‌های لیگ توضیح داد: در برخی دیدارها اعتقاد داشتیم داوران تصمیم درستی نگرفته‌اند و حتی وقتی برنده شده‌ایم نیز عصبانی بودیم اما صلاح دیدیم صحبتی در این خصوص نداشته باشیم.

در ابتدای این نشست، حاضرین به احترام جانباختگان حادثه آبادان، یک دقیقه سکوت کرده و ایستادند.

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و نفت مسجدسلیمان، ساعت ۲۰ فردا(دوشنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. قرار است در پایان این دیدار جشن قهرمانی شاگردان مجیدی نیز برگزار شود.  

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.