مسابقات هفته سی و سوم لیگ یک فردا با انجام ۹ دیدار برگزار می شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته سی و سوم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا جمعه با انجام ۹ بازی برگزار می شود.

 

در پایان هفته سی و سوم مس کرمان با کسب ۶۶ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و تیم‌ ملوان بندرانزلی با کسب ۶۵ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد، در قعر جدول هم ماشین سازی با ۱۲ امتیاز، شاهین شهرداری بوشهر با ۱۲  امتیاز حذف شده قطعی هستند  و رایکابابل با ۳۵ امتیاز در منطقه سقوط قرار دارد.

 

در این مطلب نگاهی به ۹ بازی هفته سی و سوم لیگ دسته اول خواهیم انداخت:

 

مس کرمان-پارس جنوبی جم:

تلاش برای قهرمانی و حفظ جایگاه  

 

مس کرمان که صعود خودش را به لیگ برتر مسجل کرده است حالا برای رسیدن به قهرمانی باید به مصاف پارس جنوبی جم برود که این تیم هم در حال تلاش برای حفظ جایگاه پنجمی است، فرزاد حسین خانی با توجه به اینکه در خانه از حریف پذیرایی می کند و از حضور تماشاگرانش بهره می برد شانس بیشتری برای پیروزی در این دیدار دارد.

photo_2022-06-01_19-14-43

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۹ در ورزشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می شود.

 

قشقایی شیراز-شمس آذر قزوین:

جدال برای اطمینان از بقا

تیم های قشقایی شیراز و شمس آذر قزوین در هفته ما قبل پایانی باید به مصاف یکدیگر بروند تا یکی از دو تیم خیالش بابت بقا راحت شود، قشقایی با توجه به اینکه میزبان است امیدوار به کسب پیروزی است اما در سوی مقابل شمس آذر این هفته ها نمایش خوبی داشته است اما در بیرون خانه کمی متزلزل بوده است.

 

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۹ در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار می شود.

photo_2022-06-01_19-16-28

 

استقلال خوزستان-خوشه طلایی ساوه:

جدال جذاب پورموسوی باتجربه و حکیمی جوان

استقلال خوزستان که در این فصل روزهای سختی را پشت سر گذاشت و نیم فصل دوم عملکرد بسیار ضعیفی هم داشت حالا باید برای دفاع از حیثیت خود در خانه به مصاف خوشه طلایی ساوه برود که این هفته ها با وحید حکیمی نتایج خوبی گرفته است، آبی پوشان برای بقا تلاش می کنند و خوشه طلایی هم برای رسیدن به رتبه پنجم تلاش می کند.

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۹ در ورزشگاه فولاد نوین برگزار می شود.

photo_2022-06-01_19-17-44

ویستاتوربین-خیبر خرم آباد:

شیشه عمر بلادی در دستان کمالوند

 

ویستاتوربین تهران که در نخستین فصل حضورش در لیگ یک خطر سقوط را احساس می کند در هفته ماقبل پایانی در خانه باید به مصاف خیبر خرم آباد برود که دیگر شانسی برای صعود ندارد و تنها برای اعاده ی حیثیت تلاش می کند، میلاد بلادی جوان در این فصل کار سختی داشته است و حالا می توان گفت روزهای بسیار سختی را تجربه می کند که اگر از این مسیر به سلامت عبور کند قطعا کار بزرگی انجام داده است.

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۹ در ورزشگاه غدیر تهران برگزار می شود.

photo_2022-06-01_19-18-58

آرمان گهر سیرجان-ماشین سازی:

جدال ساده یاران شهبا با جوانان ماشین

آرمان گهر سیرجان که در این فصل تا هفته های پایانی شانس صعود داشت و حالا دیگر شانسی ندارد در آخرین دیدار خانگی خود باید به مصاف ماشین سازی از پیش سقوط کرده برود تا خاطره یک فصل خوب خود را کامل کند.

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۹ در ورزشگاه امام علی(ع) شهر سیرجان برگزار می شود.

photo_2022-06-01_19-20-02

شاهین بوشهر-ملوان بندرانزلی:

جدال تیم های سقوط کرده و صعود کرده!

شاهین بوشهر تیمی که در این فصل روزهای سختی را تجربه کرد تا در نهایت به سقوط ختم شود حالا در آخرین بازی لیگ یکی خودش در بوشهر به مصاف تیم ملوان می رود که اوهم آخرین بازی لیگ یکی خود را در بوشهر برگزار می کند، ملوان برای قهرمانی تلاش می کند و شاهین هم برای دفاع از نام اعتبتر و نام خود.

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۹ در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر برگزار می شود.

photo_2022-06-01_19-21-05

شهرداری همدان-استقلال ملاثانی:

جدالی تشریفاتی تنها برای حفظ رکورد

 

شهرداری همدان و استقلال ملاثانی دو تیمی که خیالشان از بقا راحت شده است حالا در یک جدال تشریفاتی باید به مصاف یکدیگر بروند آنهم در حالی که تنها جذابیت این دیدار رکورد شکست ناپذیری استقلال ملاثانی است که از یک سوی شهرداری همدان تلاش میکند این رکورد را با نام خودش بکشند و از سوی مقابل ابراهیم اشکش هم تمام تلاش را برای بهبود این رکورد انجام خواهد داد.

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۹ در ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان برگزار می شود.

photo_2022-06-01_19-22-04

رایکا بابل-سایپا:

جنگ بقا با نقش آفرینی سرمربیان سابق!

رایکا بابل و سایپا تهران که در فاصله یک هفته مانده به پایان رقابت ها از شانس های اصلی سقوط هستند این هفته باید در یک جدال جذای و دیدنی در بابل به مصاف یکدیگر بروند تا یکی از این دو تیم بیش از گذشته خطر سقوط را حس کند، یکی از حساسیت های جذاب این بازی حضور دوباره درخشان در بابل و جدال قربانی با تیم سابق خودش است.

photo_2022-06-01_19-23-20

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۹ در ورزشگاه هفت تیر بابل برگزار می شود.

 

شهرداری آستارا-مس شهر بابک:

جدالی تمام تشریفاتی در مجاورت دریای خزر

شهرداری آستارا و مس شهر بابک دو تیمی که نه صعود می کنند و نه سقوط باید در یک دیدار تشریفاتی به مصاف یکدیگر بروند تا فصل برای دو تیم کم کم به پایان برسد،شهرداری آستارا امیدوار است در آخرین دیدار خانگی خود با حضور تماشاگرانش خاطره خوشی از این فصل بسازد.

photo_2022-06-01_19-24-22

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۹ در ورزشگاه وحپت آستارا برگزار می شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.