نعمتی، شجاعی و آقایی سه بازیکنی هستند که در انتظار تماس باشگاه برای مشخص شدن وضعیت فصل آینده هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در شرایطی که پرسپولیس اولین انتقال فصل آینده خود را رسمی کرد، بحث درباره وضعیت نقل و انتقال این تیم همچنان ادامه دارد.

در روزهایی که هنوز بحث حضور ستاره‌های دیگری نیز در پرسپولیس برای تقویت این تیم ادامه دارد، وضعیت سه بازیکن برای ادامه همکاری همچنان نامشخص است.

سعید آقایی مدافع چپ پای پرسپولیس که بعد از دومین فصل حضور در این تیم در لیست تمدیدی‌ها قرار دارد، هنوز در بحث مالی قرار دارد و با توجه به خلا این تیم در سمت چپ، باید دید چه نتیجه‌ای را در پایان این مذاکرات دنبال خواهد کرد.

علی شجاعی مدافع و ‌وینگر چپ‌پای پرسپولیس نیز دیگر بازیکنی است که بعد از دومین فصل حضور در این تیم، اکنون در انتظار مشخص شدن وضعیتش برای فصل آینده است. شجاعی که در دست‌های مختلف برای این تیم به میدان رفته، باید دید لیگ بیست و دوم چه شرایطی را دنبال خواهد کرد.

سیامک نعمتی نیز قراردادش با پرسپولیس به پایان رسیده و آنطور که خودش ادعا کرده با پیشنهاداتی از خارج از ایران نیز مواجه است و البته مدعی شده اولویت او همچنان پرسپولیس و ادامه همکاری با این تیم است. او نیز البته در انتظار این است تا باشگاه در تماسی با وی، وضعیت مذاکره برای تمدید قرارداد را مشخص کند.

علیرضا ابراهیمی، میلاد سرلک، مهدی مهدی‌خانی، رضا اسدی، امید عالیشاه، محمد شریفی، فرشاد فرجی، شرزود تمیروف دیگر نفراتی هستند که به پایان قرارداد با این رسیده‌اند و باید دید شرایط تمدید با آنها به چه شکل خواهد بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.