باشگاه تراکتور به دلیل مشخص نبودن تکلیف سرمربی فصل آینده خود هنوز فعالیت در نقل و انتقالات را شروع نکرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تراکتور فصل را با رتبه سیزدهم به پایان رساند و هنوز با ارطغرول ساغلام برای ادامه همکاری به توافق دست نیافته است. از پایان لیگ تا به امروز، مذاکره طرفین نتیجه ای نداشته و آن گونه که به نظر می رسد، مربی ترکیه ای به پایان راه در تبریز رسیده و امید زیادی به ادامه همکاری با او وجود ندارد.

در چنین شرایطی چند گزینه داخلی و خارجی به عنوان جانشینان احتمالی ساغلام مطرح شده اند اما باشگاه تراکتور هنوز از ادامه مذاکره با او خبر می دهد. هیچ اشاره ای به محدودیت زمانی این مذاکرات نشده و این از دست دادن زمان های طلایی در نقل و انتقالات تابستانی است.

در شرایطی که باشگاههایی چون پرسپولیس، نقل و انتقالات را توفانی شروع کرده و پیش از سایرین، با گزینه های مدنظر خود در حال توافق و عقد قرار هستند، باشگاه تراکتور هنوز تکلیف سرمربی فصل جدید خود را مشخص نکرده و در صورتی که این روند ادامه داشته باشد آنها بازهم زمانی وارد مارکت خواهند شد که دیگر گزینه های خرید زیادی پشت ویترین باقی نمانده است.

طی سال های اخیر با توجه به تغییرات مکرر در راس کادر فنی تراکتور، این تیم هیچ گاه با نظر مستقیم سرمربیان بسته نشده است. باشگاه در فصل جاری در نظر دارد که زمینه را برای بسته شدن تیم توسط سرمربی فراهم کند. این امر مستلزم توافق و نهایی کردن قرارداد سرمربی فصل آینده است که تا این لحظه هنوز به جایی نرسیده تا نقل و انتقالات در تراکتور فعلا در حالت انتظار باشد.

این در حالی است که علاوه بر مقوله خرید بازیکن، باشگاه تراکتور کار سختی برای حفظ نفراتی خواهد داشت که قرارداد آنها به پایان رسیده است. در نقل و انتقالات زمستانی، چند تن از بازیکنان تراکتور مشتریان سرسختی داشتند که در پایان لیگ نیز سراغ این بازیکنان رفته اند و از دست دادن زمان در نقل و انتقالات می تواند برابر با از دست دادن چند بازیکن دیگر و تکرار سناریوی فصل قبل باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.