موضوع قرارداد مالی رامین رضائیان با پرسپولیس پشت پرده جالب توجهی دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 دقیقا بعد از شبی که رامین رضائیان در تلویزیون حاضر شد و صحبت‌هایی جنجالی انجام داد مشخص بود که او متوجه شده که برای ماندن در جمع سرخ‌پوشان کار سختی در پیش دارد. حتی بعد از آن برنامه شایعه حضور رضائیان در کمیته انضباطی پرسپولیس به گوش رسید.

فارغ از اینکه رضائیان صحبت‌های تندی علیه همبازی‌های خود مطرح کرد اما گفته‌های او درباره مسائل مالی و اینکه مدعی شده بود برای پرسپولیس رایگان بازی کرده باعث شد تا حرف و حدیث‌های زیادی به راه بیفتد. رضائیان که در این فصل از الدحیل قطر جدا شده بود باز هم همانند زمان سرمربی‌گری برانکو ایوانکوویچ، حاشیه‌هایی رقم زد تا باعث شود که احتمالا او را در فصل آینده در تیم دیگری ببینیم؛ اما اصل ماجرای رضائیان و پرسپولیس چه بود؟‌

رامین رضائیان در فصلی که گذشت قراردادی 900 هزار دلاری با الدحیل بسته اما سرمربی این تیم اعلام کرد نیازی به رامین رضائیان ندارد که همین مسأله باعث شد تا این بازیکن که تحت قرارداد الدحیل بود به تیم امیدهای این باشگاه قطری فرستاده شود! بعد از اینکه رضائیان پیشنهاد پرسپولیس را ارائه کرد این بازیکن با گرفتن 650 هزار دلار از رقم قراردادش از این تیم قطری، قراردادش را با الدحیل فسخ کرد و قراردادی معادل 250 هزار دلار با پرسپولیس منعقد کرد تا همان رقم 900 هزار دلاری که با الدحیل قرارداد بسته بود در نهایت با این دو قرارداد به دست او برسد.

با این همه و پس از پایان فصل اعلام شد که یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس علاقه‌ای به تمدید قرارداد این بازیکن که قراردادی به اندازه یک فصل با پرسپولیس بسته بود ندارد و از طرف دیگر با جذب دانیال اسماعیلی‌فر، به نوعی گزینه اول سرمربی پرسپولیس برای بازی در پست دفاع راست مشخص است. با شرایط فعلی به نظر می‌رسد رامین رضائیان خودش هم دیگر علاقه‌ای به تمدید قرارداد با پرسپولیس نداشته باشد مگر اینکه در صورت پیشنهاد از سوی سرخ‌ها به این بازیکن، رامین بخواهد یک چالش جذاب را در پست دفاع راست با اسماعیلی‌فر به راه بیندازد؛ این احتمال اما احتمال بعیدی است. مشاهدات در این خصوص چیز دیگری می‌گوید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.