مدیران استقلال پاسخ خود به درخواست فولاد برای جذب آرش رضاوند را دادند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 آرش رضاوند در لیگ بیست و یکم پس از یک‌نیم‌فصل ناموفق در استقلال به فولاد پیوست و توانست زیر نطر‌ جواد نکونام دوباره احیا شود تا درخشش وی باعث شود فولادی‌ها به او‌ پیشنهاد تمدید قرارداد بدهند که با توجه به تحت قرارداد بودن این بازیکن با باشگاه استقلال، رضایت این باشگاه تنها فاصله بین این امضا بود.

 

فولادی‌ها مدتی است پیگیر این انتقال هستند که با پاسخی مواجه نشده بودند اما خبر می‌رسد که روز گذشته جلسه‌ای در این خصوص برگزار شده و باشگاه استفلال شروط خود را در این خصوص اعلام کرده است. باشگاه استقلال اعلام کرده که در یکی از دو‌حالت زیر، رضایت نامه آرش رضاوند را صادر‌ خواهند کرد.

۱- در قبال ۳۵ میلیارد تومان 

۲- معاوضه علیرضا کوشکی و احسان پهلوان و مبلغ ۱۰ میلیارد تومان

به نظر می‌رسد پیشنهاد عجیب و محال استقلالی‌ها برای این بوده که آن‌ها مایل به این انتقال نبوده‌اند و پیشنهادی داه‌اند که فولادی‌ها پشیمان شوند این پیشنهاد باورنکردنی احتمالا باعث شود که فولادی‌ها به دنبال گزینه‌های دیگر خود بروند و قید حضور رضاوند در تیم‌شان را بزنند و دوباره رضاوند را پس از یک نیم‌فصل دوری در استقلال ببینیم. پیش از این شنیده می‌شد که شاید معاوضه یک بازیکن از فولاد با رضاوند برای این انتقال انجام شود اما با این پیشنهاد باید این پرونده را بسته شده بدانیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.