مربی تیم مس کرمان، داور دیدار دوستانه تیمش با گل‌گهر سیرجان را عامل اصلی ایجاد درگیری میان اعضای دو تیم دانست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمود محمودی‌نیا، درباره شرایط تیم فوتبال مس کرمان اظهار داشت: سه هفته‌ای است که تمرینات را در دو نوبت دنبال می‌کنیم. تلاش کردیم اسکلت تیم را از فصل گذشته نگه داریم و مدیریت باشگاه می‌خواهد امسال تیم در لیگ برتر باقی بماند. تاکنون چهار بازیکن را به فهرست تیم اضافه کرده‌ایم و ان‌شاءالله لیست تیم را پُست‌هایی که به بازیکن نیاز داریم، تکمیل می‌کنیم.

وی در مورد برنامه مس کرمان در هفته‌های آینده تصریح کرد: اردویی در تهران برپا می‌کنیم و سه بازی تدارکاتی خواهیم داشت که یکی از آنها روز دوشنبه برابر پرسپولیس است. می‌خواهیم تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم و پس از آن، برنامه سه ساله‌ای برای آینده باشگاه تدوین کنیم.

مربی مس کرمان راجع به اقدام این باشگاه برای جذب بازیکن و مربی خارجی خاطرنشان کرد: وضعیت بازیکن خارجی ظرف روزهای آینده مشخص می‌شود و امیدوارم بتوانیم بازیکن مدنظر کادر فنی را در تیم داشته باشیم. این احتمال وجود دارد که یک مربی خارجی به کادر فنی اضافه شود.

محمودی‌نیا درباره دیدار نیمه‌تمام تیم‌های گل‌گهر سیرجان و مس کرمان به دلیل درگیری نیمکت‌نشینان دو تیم گفت: این مسابقه برای هر دو تیم خوب بود و اولین دیدار جدی ما محسوب می‌شد. نیاز داشتیم که بازیکنان را به‌صورت جدی محک بزنیم و تا دقایق پایانی هم مشکل خاصی پیش نیامده بود. درگیری رخ داده هم به دلیل مشکلی بود که داور به وجود آورد و قابل حل بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.