سرمربی سابق سایپا می‌گوید شرط مالی برای این باشگاه برای ادامه همکاری نداشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حمید درخشان در خصوص پایان همکاری سایپا با او عنوان کرد: ما با فراهانی، مدیرعامل قبلی سایپا همکاری داشتیم و امورمان هم با او پیش می‌رفت؛ تا روزی که بازی‌ها تمام شد و تیم در لیگ یک ماند، تغییرات مدیریتی به وجود آمد و حسینی‌پور جانشینی فراهانی شد. مذاکره‌ای هم با وی داشتیم ولی او هم قابل احترام بود و اختیار داشت تصمیم‌گیری کند.

 

او ادامه داد: نگاه مدیران جدید باشگاه سایپا تفاوت داشت و علاقه‌ای به همکاری از سوی آنها نبود و انتخاب دیگری انجام دادند که برای آنها آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی سابق سایپا با بیان اینکه اصلا بحث من با سایپا مالی نبود که بگویم سخت‌گیری وجود داشت، ابراز کرد: این مسئله را در اختیار خودشان گذاشتم، اما آنها تصمیم گرفتند آقای فکری را انتخاب کنند که برای آنها آرزوی موفقیت دارم. من انتظاراتی نسبت به این تیم داشتم و احساس می‌کردم یک تیم ریشه‌دار و با اصالت است و از کار کردن در آن خوشحال بودم چراکه امکانات خوبی داشت؛ من هم به دنبال لیگ برتری کردن آن بودم ولی این شرایط به وجود نیامد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره شرایط این تیم گفت: پرسپولیس عملکرد خوبی در نقل و انتقالات داشته و ان‌شاالله برای خط حمله نیز بازیکن می‌گیرند تا نفراتشان تکمیل شود و نیاز کادر فنی را برطرف کنند. درمجموع معتقدم امسال پرسپولیس با اقتدار برای قهرمانی خواهد رفت.

درخشان در خصوص اضافه شدن سید جلال حسینی به کادر فنی پرسپولیس اظهار کرد: او تجربه خیلی خوبی دارد و بازیکن بزرگی بوده که زحمت زیادی کشیده، اما نیاز است آموزش بیشتری ببیند و کسب اطلاعات کند تا روز به روز دانش او بیشتر شود و به پرسپولیس کمک کند.

او یادآور شد: اگر قرار باشد فوتبال جذاب شود، نیاز به توسعه امکانات است؛ اینکه هر ساله بازیکن بخریم و بگوییم فوتبال ما جذاب خواهد شد، اینطور نیست. به نظرم همین تغییرات همیشه هست و بین باشگاه‌ها به وجود می‌آید ولی توفیقی در روند فوتبال ایران و شکل آن به وجود نمی‌آید ولی امیدوارم بیشتر کار و دقت کنیم تا به رشد زیرساخت فوتبال ایران کمک کنیم.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.