کریس رونالدو که با رویاهای بزرگی به الدتافورد برگشته بود، در اولین دیدار فصل جدید را از روی نیمکت آغاز کرد و شاهد نمایش ضعیف تیمش بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در همه سال هایی که رونالدو در رئال مادرید و یوونتوس بازی کرد، بارها از علاقه‌اش برای بازگشت به الدترافورد و پوشیدن دوباره پیراهن منچستریونایتد گفته بود اما حتی در بدترین کابوس‌هایش هم تصور نمی کرد که بازگشت به باشگاهی که او را به بهترین بازیکن جهان تبدیل کرد، با چنین سناریویی همراه باشد.

علی رغم اینکه او در بازگشت شروع خوبی داشت و از همان اولین دیدار پایش به گلزنی باز شد اما یونایتد با هدایت اوله‌گنار سولسشر و رالف رانگنیک نتایج بسیار ضعیفی گرفت و حتی نتوانست سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند.

همین ستاره پرتغالی را به فکر ترک الدترافورد انداخت اما در این تابستان هرچه تلاش کرد، نه مدیران یونایتد حاضر به آزاد کردن او شدند و نه باشگاهی برای خرید او پا پیش گذاشت.

به این ترتیب فصل جدید با بدترین سناریوی ممکن شروع شد؛ نشستن روی نیمکت و تماشای تحقیر تیمش در الدترافورد از روی سکوها.

 

علی رغم اینکه رونالدو گفته بود که از نظر بدنی کاملا آماده است و دوست دارد از ابتدا به میدان برود، اریک تن‌هاخ او را روی نیمکت قرار داد تا تصاویری که در 45 دقیقه ابتدایی از او ثبت شد، تنها نمایی از کلافگی و بی‌حوصلگی ستاره‌ای باشد که در بازگشت به تئاتر رویاها، روزهای کابوس‌واری را سپری می‌کند.

رونالدو بعد از گل اول برایتون شروع به تهییج هم‌تیمی‌هایش کرد اما بعد از گل دوم از روی نیمکت بلند شد تا شاید از ابتدای 45 دقیقه دوم به میدان برود، هرچند همین چند ماه قبل بود که منچستریونایتد در خانه برایتون در حالی که رونالدو در زمین بود، در همان 15 دقیقه ابتدایی نیمه دوم سه گل خورد و در نهایت بازی را 4-0 باخت.

شاید رونالدو بتواند در این دیدار نتیجه را به سود تیمش برگرداند اما به نظر نمی‌رسد فصل آسانی در الدترافورد درانتظارش باشد؛ بسیار دور از رویاهایی که در بازگشت به خانه در سر داشت.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.