سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: جای تماشاگران ما مقابل استقلال خالی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 مازیار زارع در نشست خبری پیش از مسابقه با استقلال اظهار داشت: بعد از مدتها در انزلی در لیگ برتر باید بازی کنیم واقعا جای تماشاگران ما خالی است و حقش بود بیایند و از بازی لذت ببرند اما متاسفانه شرایط مهیا نشد. زحمات زیادی کشیده شد از سوی برخی ارگان‌ها در هر صورت بازی سختی خواهیم داشت استقلال از نظر مالی و نفری اختلاف زیادی باهم داریم. 

وی افزود: اختلاف مالی زیادی میان باشگاه‌ها به وجود آمده شاید مبلغ قرارداد یک بازیکن به اندازه کل بودجه ملوان هم نباشد. اما ما با انگیزه و روحیه به مصاف حریف می‌رویم و ناامید نیستیم حرف‌های زیادی در میدان برای گفتن داریم. 

سرمربی ملوان انزلی عنوان کرد:‌ شاید بودجه خیلی زیادی نداشته باشیم اما با انگیزه و روحیه به مصاف حریف خواهیم رفت. باز هم تکرار می‌کنم جای هواداران‌ ما در فردا خیلی خالی است. فکر می‌کنم در این هفته لیگ برتر تنها بازی لیگ برتر کشور که بدون تماشاگر برگزار می‌شود مسابقه تیم ملوان است این حق مردم ما نبود که چنین اتفاقی بیفتد اما ما با انگیزه می‌رویم تا بازی خوبی انجام بدهیم.

زارع در مورد مصدومان تیمش گفت: اکبر ایمانی، ایمان صادقی و پسندیده به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم اما بقیه بازیکنان هستند و برای مسابقه کاملاً آماده‌اند. 

وی در مورد جذب مهاجم برای ملوان اظهار داشت: شبانه‌ روز دنبال این کار هستیم اما فوتبال ما مشکل مهاجم دارد و پیدا کردن مهاجم خوب سخت است باید دنبال گزینه‌های خارجی بوریم همچنان پیگیر جذب مهاجم هستیم فکر می‌کنم باید یک یا دو مهاجم جذب کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.