یکی از دغدغه‌های امیر قلعه‌نویی محرومیت مهاجم گابنی تیمش است که همچنان ادامه دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بخش مهمی از آخرین کنفرانس خبری امیر قلعه‌نویی پس از تساوی مقابل مس رفسنجان گلایه‌های این مربی از ادامه محرومیت اریک بایناما بود؛ بازیکنی که فصل گذشته حضور چند دقیقه‌اش در سه مسابقه گل‌گهر که با هفت امتیاز برای آبی‌پوشان سیرجانی مقابل پیکان، استقلال و سپاهان همراه شد، سبب شد تا هفت امتیاز از این تیم کسر شود و 9 امتیاز به رقبا اضافه شود.
با تمام این‌ها امیر قلعه‌نویی که همیشه تاکید زیادی در استفاده از بازیکنان با کیفیت داشته و در تاریخ لیگ برتر هم به وضوح می‌توان به این دغدغه او رسید، بار دیگر بر حضور این بازیکن ناشناس گابنی اصرار ورزید. پس بایناما به استقلال تاجیکستان رفت و با بازی در لیگ قهرمانان آسیا مشکل حضورش در لیگ برتر فوتبال ایران نیز طبق قوانین نوشته شده، رفع شد.
این بازیکن خیلی زود با پایان فصل در تاجیکستان به فوتبال ایران بازگشت تا امیر قلعه‌نویی نشان دهد حساب ویژه‌ای روی توانایی‌های او در خط آتش تیمش ایجاد کرده ولی همچنان نمی‌تواند از این بازیکن بهره ببرد.


در همین‌ راستا و پس از اینکه مجوز بازی برای این مهاجم گابنی در دو هفته ابتدایی صادر نشد، مدیران گل‌گهر در تلاش هستند تا اجازه حضور این بازیکن را در هفته سوم مقابل سپاهان بگیرند ولی هنوز این اتفاق رخ نداده است.
امیر قلعه‌نویی در بخشی از صحبت‌های خود در نشست خبری پس از بازی با مس رفسنجان اعتقاد داشت که اگر این بازیکن را با قیمتی بیش از هفتاد هزار دلار به ایران می‌آوردند و به‌عنوان‌مثال برای او چیزی در حدود یک میلیون دلار هزینه می‌کردند، شاید به هیچ‌وجه این مسائل به‌وجود نمی‌آمد ولی به هر ترتیب همچنان این پرونده خسته کننده در فوتبال ایران ادامه دارد و معلوم نیست گل‌گهر چه زمانی می‌تواند از این بازیکن در ترکیب تیمش بهره ببرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.