پنج بازیکن پیش از آغاز هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران در صدر جدول گلزنان قرار گرفته‌اند؛ بازیکنانی که همگی خلاف تصور کارشناسان در این جایگاه دیده می‌شوند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 چیزی تا آغاز هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران باقی نمانده و بازی‌ها طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه به انجام می‌رسد. بعد از گذشت سه هفته و ۲۴ بازی، شاهد حضور پنج آقای گل در جدول گلزنان هستیم. بازیکنانی که هر کدام ۲ گل به ثمر رسانده‌اند و رقابت تنگاتنگی با یکدیگر دارند.

نکته جالب توجه درباره این پنج نفر، این است که به جز پیمان رنجبری، پست تخصصی هیچ‌یک از نفرات دیگر مهاجم نیست و در بین آنها یک مدافع هم حضور دارد. سپاهان با ۲ نماینده گوی سبقت را از دیگر تیم‌ها ربوده است. نکته دیگر اینکه، نفرات ۲‌گله و صدرنشین، هیچکدام در پازل مدعیان این عنوان نیستند. البته که نباید فراموش کرد تازه یک‌دهم از مسابقات لیگ بیست و دوم انجام شده و زمان زیادی تا پایان باقی مانده است.

پیمان رنجبری(نفت مسجدسلیمان):

مهاجم این فصل تیم نفت مسجدسلیمان پس از جدایی از پیکان موفق شده یک مهره تاثیرگذار برای رضا مهاجری باشد. این بازیکن ۳۰ ساله و اردبیلی در هفته اول یک گل به مس کرمان زد و سپس در هفته سوم موفق شد تنها گل تیمش به پیکان را وارد دروازه حریف کند.

میلاد زکی‌پور(سپاهان):

با وجود اینکه در ۲ هفته اول برای تیمش بازی نکرد، در سومین هفته با اعتماد ژوزه مورایس، مقابل تیم سابق خود به میدان رفت و موفق شد تنها بازیکن این فصل تا به اینجای کار نام بگیرد که در یک مسابقه دبل می‌کند. زکی‌پور یک بار با ضربه سر و یک مرتبه از روی ضربه ایستگاهی محسن فروزان را تسلیم کرد و در کمترین زمان ممکن ۲ گل به ثمر رساند.

یاسین سلمانی(سپاهان):

او در لیگ بیست و دوم دوباره احیا و به یکی از مهره‌های مهم تیم مورایس تبدیل شده است. سلمانی در هفته نخست دروازه استقلال را گشود و در هفته بعدی نیز موفق شد علیرضا حقیقی را تسلیم کند. باید دید سلمانی در هفته‌های آتی می‌تواند به این روند ادامه دهد یا خیر.

صدر جدول گلزنان در دست غریبه‌ها؛ آقای گل‌های ناخوانده

سجاد بازگیر(ملوان):

این بازیکن ۲۸ ساله در بازی با استقلال به عنوان هافبک کناری موفق به گلزنی شد اما در بازی هفته سوم مقابل نساجی تبدیل به مهاجم تیمش شد و بازهم یک گل به ثمر رساند. سجاد بازگیر حالا زننده ۶۶ درصد از گل‌های ملوان در لیگ بیست و دوم بوده , مازیار زارع روی توانایی این بازیکن حساب ویژه‌ای باز کرده است.

امین کاظمیان( مس کرمان):

jتا به اینجای کار ۲ گل زیبا از هافبک ۲۶ ساله تیم مس کرمان دیده‌ایم. گل‌هایی که یکی مقابل نفت مسجدسلیمان و دیگری در جدال با پیکان زده شد تا کاظمیان، نگاه‌ها را به سمت خود خیره کند. او در جدال با استقلال موفق به گلزنی نشد و حالا باید دید در ادامه راه می‌تواند به روند خوب آغازین خود بازگردد یا اینکه صرفا شاهد یک جرقه‌ بودیم.

تیم‌های استقلال و پرسپولیس در جدول گلزنان برتر تا به اینجا نماینده‌ای نداشته‌اند و باید به انتظار نشست که آیا این اتفاق طی هفته‌های آتی رخ خواهد داد یا خیر.

صدر جدول گلزنان در دست غریبه‌ها؛ آقای گل‌های ناخوانده

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.