کنفدراسیون فوتبال آسیا(ای‌اف‌سی) در گزارشی به بزرگ‌ترین نقل و انتقالات ماه آگوست فوتبال قاره کهن پرداخت که در آن خرید هلندی پرسپولیس و بازگشت «مهدی قایدی» به استقلال به چشم می‌خورد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهلت نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر ایران ۹ شهریورماه به پایان می‌رسد و ای‌اف‌سی در گزارشی به خریدهای بزرگ ماه آگوست باشگاه‌های آسیا پرداخت که در بین آنها، نام‌های بزرگی همچون «عمر خریبین»(شباب الاهلی) و «پاکو آلکاسر» (شارجه امارات) دیده می‌شود.

ای‌اف‌سی در بخش مربوط به لیگ برتر ایران، نوشت:  بازار نقل و انتقالات لیگ برتر ایران در آگوست هم داغ بود و پرسپولیس در تلاش برای پس گرفتن عنوان قهرمانی از استقلال رقیب سنتی خود، اقدام به جذب ستاره اسبق برایتون و هوفنهایم یعنی «یورگن لوکادیا» کرد. 

سپاهان که لیگ برتر ایران را درخشان آغاز کرده، با جذب قرضی «پیام نیازمند» در پست دروازه‌بان، از دست دادن چند بازیکن خود را جبران کرد.

استقلالی‌ها «مهدی قایدی» را به تهران بازگرداندند اما «امیرحسین حسین‌زاده» را از دست داده و به شارلروا بلژیک منتقل کردند. همه این نقل و انتقالات بزرگ در لیگ برتر ایران در حالی رخ داده که فولاد به عنوان تنها تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان سال جاری، پس از تقویت خود در ماه جولای، در بازار ماه آگوست بی‌تحرک بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.